Wpis z mikrobloga

@mystery_26: Czy ja wiem, dla mnie coś tam między nimi kiełkuje. Widać było po niej szczere gesty, że Jurek faktycznie jej się podoba. Zwłaszcza taką zazdrość czy nawet to głupie wąchanie poduszki jak był w Casa.

Gdyby grała to mogłaby śmiało przybrać maskę Arka i recytować peany o miłości już na pierwszej randce. Moim zdaniem to jest fajna, szczera dziewczyna (via chociażby wyjaśnienie Paulinki), jedną edycję już wygrała, na pewno ma
@hiszpanskizdobywca: jakby wyznawala milosc to by sie skonczylo jak u Arka. Wiadomo ze nie mozna po 1 dniu wyskakiwac z miloscia, nikt tego nie kupi. A jeszcze jak powiedziala ze z tym swoim ex przez 10 dni nic ja nie laczylo, nie chciala z nim spac ani byc w parze a potem wielka love to juz mi sie lampka zapalila ze ona wie co robi. Ale zobaczymy, moze wreszcie zaczna wiecej
@mystery_26: Na kobiety w życiu rzeczywistym wyznawanie miłości od razu nie działa, oczywiście że nie. Ale w programie realia są inne. Zależy kto po co przyszedł. Zauważ, że Arek dopóki nie odwalił akcji z Laurą to był wśród madek najbardziej lubianym uczestnikiem. „Bo jest taki szczery i uczuciowy”.

Jeżeli ktoś przyszedł do programu typowo po zwycięstwo i hajs to formuje parę możliwie jak najszybciej i udaje zakochanego. Coś a’la Wiktor i
@hiszpanskizdobywca: arek to mi nie pasowal od poczatku. Widac bylo ze toxic, dla mnie postawil andzie w bardzo niezrecznej sytuacji pytajac ja czy zostana para na przeparowaniu przy wszystkich. Andzia tez nie zachowywala sie fair. Nie byli dla siebie i to bylo widac.

Olka z Rafalem trzymali sie siebie od poczatku ale tez bylo z daleka widac ze to nie ma szans w zyciu realnym

Julia zlapala Dominika bo wiedziala ze