Wpis z mikrobloga

Hej hej hej!()
Jesieni już czas,a to sezon przeziębień i innych chorób więc czym jak nie ciepłą herbatą z miodem wspomóc się w tym trudnym okresie!
Zasady są proste, plusujemy i miodzik losujemy
w 24h od chwili opublikowania posta
Losuję dwóch wygranych przez #mirkolos i każdemu z nich wysyłam 1,3 KG miodu
A do wyboru na dzisiaj:
Miód Lipowy, Wielokwiatowy oraz Rzepakowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A jakby ktoś jeszcze chciał zwiększyć swoją szansę gdzie dodatkowo jeden miód będzie rozlosowany to zapraszam tutaj!
Instagram HoneyBay
#rozdajo #pszczelarstwo #miod #jesien #herbata
Syarho - Hej hej hej!(。◕‿‿◕。)
Jesieni już czas,a to sezon przeziębień i innych choró...

źródło: comment_16329071200Fvf8MiCOWoWKXTWHYXgch.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja Fajne wyróżnienie na tle innych pszczelarzy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Szczególnie ,że badanie było robione przez tą gazetę bez informowania o tym pszczelarzy, bo miód był kupowany bezpośrednio ze stoisk ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ernando ładnie, muszę się ojca zapytać, problemem jest to ze jak ludzie biorą na stragany miód, to nie zakryją tego nawet tylko cały czas jest wystawione na słońce :/
  • Odpowiedz
,a to sezon przeziębień i innych chorób więc czym jak nie ciepłą herbatą z miodem wspomóc się w tym trudnym okresie!


@Syarho: Ale scam. Miód traci wszystkie dobre właściwości w temperaturze 45, a nawet zalecane jest dotrzymanie 35 stopni dla pewności. Po tej granicy to już raczej herbata z płynnym cukrem =D
  • Odpowiedz
@Parotia Nie wiem jaką ty pijesz herbate, ale ja pije letnią, a nie wrzucam do wrzątku/gorącej herbaty , i tak strony podają ze powyzej 45-42 stopni tracą właściwości
  • Odpowiedz