Wpis z mikrobloga

Hej hej hej!()
Jesieni już czas,a to sezon przeziębień i innych chorób więc czym jak nie ciepłą herbatą z miodem wspomóc się w tym trudnym okresie!
Zasady są proste, plusujemy i miodzik losujemy
w 24h od chwili opublikowania posta
Losuję dwóch wygranych przez #mirkolos i każdemu z nich wysyłam 1,3 KG miodu
A do wyboru na dzisiaj:
Miód Lipowy, Wielokwiatowy oraz Rzepakowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A jakby ktoś jeszcze chciał zwiększyć swoją szansę gdzie dodatkowo jeden miód będzie rozlosowany to zapraszam tutaj!
Instagram HoneyBay
#rozdajo #pszczelarstwo #miod #jesien #herbata
Pobierz Syarho - Hej hej hej!(。◕‿‿◕。)
Jesieni już czas,a to sezon przeziębień i innych choró...
źródło: comment_16329071200Fvf8MiCOWoWKXTWHYXgch.jpg
  • 33
@Syarho: Mój stary to fanatyk bartnictwa. Pół działki #!$%@? ulami, najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wejdzie w ul stojący na ścieżce czy innym przejsciu i trzeba w szpitalu leki antyhistaminowe podawać bo są to afrykańskie pszczoły-zabójcy, które dają egzotyczny ( i drogi) miód. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła,
@Syarho: a powiedz mi jeszcze czy to prawda że naturalny prawdziwy miód rozlany do sloikow i magazynowany prawidłowo po prostu sie krystalizuje po kilku tygodniach (najdłużej wytrzymuje chyba gryczany, miesiąc)? I nie ma bata żeby było inaczej?
Uwaga! Kupiłem miody od @Syarho i się nie otrułem xD Liczyłem na jakiś arszenik czy coś :D

Miody naprawdę dobre, w porównaniu do lokalsów w podobnej cenie mogę spokojnie polecić.

Wrócę po słoiczek słonecznikowego kiedyś ;>