Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
nie wiem czy ja jestem jakąś julką tłiterową tylko bez tłitera ale nie rozumiem ludzi

nabijają się z tego że warsztat samochodowy ma w opiniach na google że jest przyjazny lgbt.
mówię że osoby o innej orientacji czasem wyróżniają się wyglądem i może dlatego nie chcą się spotkać z jakąś krytyką sebka mechanika że hehe pedał/ciota/dziwoląg.
no ale nic, dalej beka hehe zabawne
potem była beka że w Lidlu widziałem chusteczki do mebli i czaicie że było napisane na nich że są w e g a ń s k i e?
i oczywiście poklask że LUDZIOM SIĘ W DUPACH PRZEWRACA PRZECIEŻ NIKT CHUSTECZEK JADŁ NIE BĘDZIE CIEKAWE KIEDY TA MODA MINIE

Co mnie obchodzi czy ktoś je chusteczki czy sobie nimi meble wyciera, jeśli ten napis coś znaczy dla jego poglądów i ratowania zwierzątek to po co się tym zajmować. Mnie nie obchodzi to ignoruję (°°

ludzie #!$%@? kochajcie się
wszyscy, lgbt weganie dziki łosie i jenoty nawet też
#gownowpis #cowidzigfgfgfa
  • 9
@gfgfgfa chusteczki "wegańskie" znaczy że do ich produkcji nie są użyte środki pochodzenia zwierzęcego, ani pewnie nie były testowane na żadnych zwierzakach.

Taki świat teraz, że ludzie bardziej losem zwierząt się przejmują niż losem innych ludzi, no ale media swoje robią, kasa ma się zgadzać ()
ludzie #!$%@? kochajcie się

wszyscy, lgbt weganie dziki łosie i jenoty nawet też


@gfgfgfa: szybko przeszłaś do miłości między ludźmi, a zwierzętami

chusteczki do mebli i czaicie że było napisane na nich że są w e g a ń s k i e


@gfgfgfa: a czy większość chusteczek nie jest wegańskich? Czy chusteczki do mebli testuje się na zwierzętach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Shajo: nie wiem, nie jestem ani weganką ani wegetarianką więc mnie to nigdy nie interesowało. Jeśli komuś takie info może pomóc w prowadzeniu swojego stylu życia to nie rozumiem jak poważny dorosły człowiek może wyśmiewać coś co może zwyczajnie zignorować¯\_(ツ)_/¯