Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@dawid131: uważam że była urocza, nie rozumiem dlaczego się ludzie jej czepiają. Ja się tylko martwię, że jak nie trafi na kogoś dobrego to życie da jej w kość :/
  • Odpowiedz
@dawid131: Jakbym był na miejscu tego kolesia, to bym ją wybrał. Jest do "urobienia", plastyczna w ch*j, będzie też wierna. Demonem łóżkowym zapewne nie będzie, ale jak ją sobie odpowiednio wytresuje, będzie mu robiła wszystko, dosłownie, w łóżku też :D Co więcej chłopu trzeba do szcześcia na wiosce? :)
  • Odpowiedz
@galicjanin: czemu nie? jedno nie wie i drugie nie wie jak powinno być. Jakby im nie wyszło, przyjmą jako normę. Zresztą, to nie jakaś dyscyplina sztuki XD
  • Odpowiedz
@gibb0n: ja też nie rozumiem. Normalna dziewczyna, a nie kolejna zblazowana "księżniczka" z ego i wymaganiami wywalonymi w kosmos. Da chłopu dokładnie to, czego ów chłop potrzebuje. I tak powinno być.
  • Odpowiedz
@galicjanin: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. poza tym skąd pewność, że nie będą w to umieć? Zresztą, seks to seks, a oni to współcześni młodzi ludzie, tyle, że z wioski, a nie wielkiego miasta. Nie muszą jakiś mega fikołów wywijać, żeby mieć satysfakcję i frajdę :)
  • Odpowiedz
@SN73: to też fakt, oboje raczej mają spokojne temperamenty więc wiele do szczęścia raczej nie będzie im potrzeba, tyle że jak pisałem ta dziewczyna raczej jest głęboko religijna i to pod wpływem matki, babki, pewnie też wioskowego proboszcza, więc seks po ślubie kościelnym, bez antykoncepcji innej niż kalendarzyk, bez urozmaiceń.
  • Odpowiedz
@galicjanin: naczytasz się trololo po fejsach i innych wykopach i sobie wyobrażasz nie wiadomo co :D A tylko spokojna nieskomplikowana wiejska dziewczyna i takiż chłopak. I tak samo nieskomplikowanie będą się kochać. Na tym polega normalne życie ;)
  • Odpowiedz
ten program jest bardzo szkodliwy społecznie. Na castingu wybrali normalną, niedoświadczoną i nieśmiałą dziewczynę z wsi aby widzowie się trochę "pośmiali" i nabiło im to elegancko zasięgi. W wieku 21 lat można nie mieć jeszcze chłopaka lub dziewczyny. To nie jest nic złego!

Realizator tego patoprogramu jeszcze celowo akcentuje jej nieśmiałość i strach przed kamerą. Oczywiście też musieli pokazać jak inna uczestniczka "nie wytrzymuje". Typowa formuła słaby i silny.

Zwyczajnie jej mi
  • Odpowiedz
Ale wy nie widzicie tego, że ona to wszystko recytowała?
Dajmy na przykład kawałek w którym widać to najlepiej:
Chciałabyś wspólnie poprowadzić gospodarstwo cz.. i już nie dała mu dokończyć.
Zaczęła wręcz krzyczeć, że oczywiście, że wspólnie!!! Innej opcji nie ma!!! I jeszcze o ciebie będę dbać gotować potrawy!!!
No ludzie wy serio tacy ślepi jesteście? Przecież ona nie mówi tego, co czuje, tylko to co babcia powiedziała, bo jak tak się
  • Odpowiedz