Wpis z mikrobloga

Nieironicznie uważam, że Polska pod dyktatorskimi rządami Grzegorza Brauna byłaby najlepszą możliwą wersją Polski. Wolnorynkowe podejście do gospodarki, wolność osobista i stawianie na indywidualizm; a oprócz tego suwerenność w kontaktach z zagranicą i silna Armia. Polacy w każdy piątek wieczorem - po tygodniu pracy i pośredniego budowania silnego i bogatego kraju własnymi rękami - mieliby zapewnioną rozrywkę przez państwo pod postacią oglądania publicznego batożenia tęczowych działaczy w centrum każdego większego miasta.
Za rządów Grzegorza Brauna zniknąłby problem feminizmu, puszczania się kobiet, lgbt, sojowych lewaków, czerwonych kolektywistów i innych anty-państwowych odchyleń społecznych. Uważam, że warto przyczynić się do urzeczywistnienia się tak pięknej wizji i oddać głos na Konfederację w najbliższych wyborach ()
#polityka #polska #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1632659792gEGtX2E4QLjzj9GTrhT5Ar.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FailureMaster: W jaki sposób znikłyby "problem feminizmu, puszczania się kobiet, lgbt, sojowych lewaków, czerwonych kolektywistów i innych anty-państwowych odchyleń społecznych" przy jednoczesnym "wolność osobista i stawianie na indywidualizm"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Imperator_Wladek: Nie wiem, nie byłem w Afganistanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FailureMaster: wolność osobista, lol.
Autorytaryzm to autorytaryzm. Nieważne czy kapitalistyczny, czy socjalistyczny czy komunistyczny. Ha tfu na niego.
Każda wolność zaczyna się od osobistej. Od wolności wyznania, poglądów, orientacji czy tego jakiego burgera lubię #!$%@? jeść. I czy ja truskawki z cukrem czy nie. I takim braunom i innym dziwnym z lewą i prawą nic do tego.