Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zoyav: w sumie, to w dużym mieście jeszcze tak ujdzie, ale w małym to tragedia, bo brak połączeń. Ostatnio chciałem jechać nad morze z centrum Polski pociągiem. Do Trójmiasta jeszcze spoko, ale dalej po prostu ciężko dojechać bez przesiadek i podróży typu 7h xD
  • Odpowiedz
@Vestor: programista here i mam passata b5, prawie nowy, niski przebieg z 2001 ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeździ jak zły, mało pali i nawet w nim spalem bo wielkie bydlę, a kupiłem rok temu za 5k
  • Odpowiedz
@Vestor: Za bardzo to uszczegółowiłeś. Ale coś w tym jest, że osoby nie zarabiające zbyt wiele (chlip...) celują w droższe samochody – na wzór biedaków kupujących iPhone'y, a bogatsi mają #!$%@? i samochód i telefon są dla nich tylko narzędziem, które ma tylko działać.
  • Odpowiedz
@Vestor: <10k 20letni gruz w gazie. Klima auto, zajebista trakcja, spalanie 9, niepsuj, niezawodny, naprawy w ostatnich 5 latach <5k (z olejami klockami oponami!). Pier do le nowsze auta. Nie oferują niczego, co mógłbym chcieć mieć

  • Odpowiedz
@Vestor: 20k+ (zalezy od miesiaca, ale 20+).
E39 3.0 R6, jutro jedizemy zrobic 800km po polsce.

nie wiem ile jest warte, 20-30k w tym stanie, nie liczac caraudio

Mam na stole oferte M340d do produkcji, ale chyba nie chce sie pchac w koszty
  • Odpowiedz
@BackInBlack: @Antibambino No właśnie jak to jest że wybitnie w IT ludzie jeżdżą gruzami? Sam mam gruza. Byłem na imprezie firmowej to na parkingu nie było wyróżniających się aut. Wartość średnia to jakieś 50-60k a więc max dwie pensje. Czasem wstyd moim gruzem pojechać na lepszą imprezę bo mam jedno wielkie gówno na 4 kołach ale i tak xD #!$%@?łem nim 2x 2000 km na Chorawcję
  • Odpowiedz
jak to jest że wybitnie w IT ludzie jeżdżą gruzami?


@its_over_for_chlop: Bo większość ludzi z IT to mentalne kuce, nudziarze bez wyobraźni. Można mieć stare i niedrogie auto, ale niech to będzie np. Lancia Thema 3.6. A tu #!$%@?, dupa, w najlepszym przypadku Passat CC.
  • Odpowiedz
Bo większość ludzi z IT to mentalne kuce, nudziarze bez wyobraźni.


@Antibambino: albo ludzie którzy przejdą na emeryturę w wieku 40 lat mając stały dochód z inwestycji i pokaźną poduszkę finansową a ty będziesz #!$%@?ł w januszexie do usranej śmierci
  • Odpowiedz