Wpis z mikrobloga

@furcio: Najtaniej chyba wychodzi z Amazona, ale niemieckiego, bo w Polsce to zdzierają za wszelkie filmy na nośnikach jakieś makabryczne kwoty xD
https://www.amazon.de/-/pl/dp/B08KJNXNKW/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=The+Lord+of+The+Rings+Trilogy%3A+%5BTheatrical+and+Extended+Edition%5D&qid=1632669675&sr=8-1
to chyba w ogóle jakieś nowe wydanie jest. Pewnie można też kupić taniej zwykłego bluraya jak ci nie zależy na UHD i HDR.
W polskich sklepach chyba za zwykłą edycję w BR 4K chcą z 700-800zł xD
Kurde, kupiłbym ale zaraz bym musiał kupić nowy telewizor, bo głupio
@SKYFander
@furcio

Najtaniej i najszybciej jest sobie zassać z usenetu. Ostatnio dokładnie to najnowsze wydanie extended 4K w Dolby Vision itp itd sobie uwidziałem i od podjęcia decyzji do pobrania na mojego NASa minęło mniej niż 2h. I za darmo. I wieczorkiem już sobie oglądałem. I zero potencjalnych problemów prawnych jak w przypadku torrentów na kiju
@frez trzeba złapać dostawcę, za to się płaci. Ale ja złapałem takiego co daje 7 dni triala ma wirtualną kartę jednorazową revolut, więc sobie lecę dożywotnio na trialu, eweka.nl

No i do tego stronka z której pobierasz pliki nzbd, taki odpowiednik pliku torrent dla usenetu (ma indeks wszystkich partów w sieci usenet), ja najczęściej korzystam z bd25.eu, mają prawie wszystko co sobie wymarzyłem i wszystko w jakości blu Ray i pięknie posortowane,
Muszę Cię zmartwić :/ te wersje 4K strasznie tracą. Widać dosłownie wszystkie niedoskonałości GS i efektów jakie użył Jackson. Nie mniej prezent zacny ;) żonę doceń ;)