Wpis z mikrobloga

@Cecill U nas pod blokiem ludzie często parkują jakimś dostawczakami, busami. Przodem wyjeżdżając to hop siup i po sprawie, a tyłem zawsze mam wrażenie, że o któregoś zahaczę. Pewnie to kwestia praktyki ¯_(ツ)_/¯
@BrandyBuck00: Parkowania tyłem powinni uczyć jako domyślny sposób parkowania na szkole jazdy. Pierwszy rok po zdaniu prawka parkowałem tylko przodem i często wyjazd to była mordęga, a i sam wjazd na miejsce, szczególnie pod marketami, jak ludzie parkują jak królewny, nie należał do najprostszych. A któregoś razu postanowiłem poćwiczyć parkowanie tyłem, kilka razy u siebie na parkingu zaparkowałem i szczerze, nie wyobrażam sobie dzisiaj sytuacji, w której miałbym wybrać parkowanie przodem
@Klemens_anon Nie pamiętam, żebym na jazdach chociaż raz parkowała tyłem... no ale to było 7 lat temu, może coś się zmienia w tej sprawie () Teraz jak mam możliwość i odpowiednio dużo miejsca to ćwiczę sobie wjeżdżanie tyłem właśnie dla późniejszego komfortu wyjazdu i ogólnie żeby poczuć się "pewnie" i robić to sprawniej