Wpis z mikrobloga

Myślicie że kupno łódki w celach nie tylko wędkarskich ale też rekreacyjnych to dobry pomysł ? Nie znam nikogo kto ma łódkę a ja z chęcią bym sobie na łódce powoływał. Porobił bicka wiosłując. Może koleżankę zabrał. Przecież to super zabawa.
#pytanie #wedkarstwo #sport
  • 19
  • Odpowiedz
  • 1
@Exymus no nad wodę bym woził. Kto normalny trzyma łódź nad wodą xd a przyczepkę i łódkę mam gdzie trzymać. Ewentualnie mogę dać ją na dach samochodu. No ale wozić muszę. To i tak mały koszt ogromnej frajdy xd
  • Odpowiedz
  • 0
@pan-bartolomeu-dias silnik elektryczny. Jak wędkarz to wiele miejsc jest objęte strefa ciszy i tylko elektryczny wchodzi w grę. Druga sprawa to wytrzymałość. Stabilność. Ilość miejsca. Ponton to raczej takie małe gówienko. Chyba że duży ale to wyjdzie podobnie jak łódka xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Simfecstio 4 moich znajomych wędkarzy posiada własne łódki (niewielkie ale nocka w kilka osób jest możliwa, miejsca do spania sporo). Każdy z nich w sezonie trzyma łódź na wodzie przy przystani. Kasują ich chyba 150 zł za miesiąc. Na zimę z wiadomych względów zjeżdzają nimi pod dom.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: pomysl fajny miec cos swojego do plywania ale poczytaj i sie zastanow czy nie wolisz pontonu, raz, ze jest mobilniejszy, dobry ponton to koszt porownywalny z lodka, a niekiedy i wiekszy, a ponton przy prawidlowym uzytkowaniu spokojnie 8-10 lat bedzie sluzyl, ale przede wszystkim ponton wbrew pozorom jest stabilniejszy od lodki i mozna by powiedziec, ze bezpieczniejszy, od siebie moge z czystym sumieniem polecic pontony kolibri, ktore ciesza sie popularnoscia
  • Odpowiedz
@koparkowy_z_nad_wody: sprawdzę, mam otwarty umysł xd popytam kumpli wędkarzy. Sprawdzę ceny w necie. Ale dla mnie głowny powód łódki to to, że można zamontować krzesełka. Ja po godzinie siedzenia bez oparcia czuję pękające plecy, jestem dość wysoki xd Rozumiem, że w pontonie można sie oprzeć o burte i jest dość miekko ale jednak krzesełko z oparciem zamontowane do siedziska na łodce toto nie jest.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: o to troche zielony jestes w temacie pontonow wnioskuje z tego co piszesz, przede wszystkim poton bierz z sztywna podlaga najlepiej aluminiowa, a do takiej podglogi bez problemu montujesz krzeselko albo jakis inny fotel nawet obrotowy (calkiem spoko przy spinningu), opcji jest mnostwo, poczytaj, poszukaj i mozesz sie zdziwic jaki komfort oferuje ponton.
  • Odpowiedz