Wpis z mikrobloga

@milosz1204: Paweł Ryszard pokazał w tym roku, że też może być ciekawy, a Imola to jakieś nieporozumienie - w tym roku tam się prawie nic nie działo. Nie wiem co o tym myśleć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zamiana na Imole to z deszczu pod rynne


@JuzefCynamon: Czemu? Imola jest fajna, techniczny tor, pagórki, żwirowe pobocza, czasami pogoda spłata figle. Do tego miejsce kultowe z motorsportową tradycją. Wole to niż kolejny bezpłciowy Tilkedrom na betonowym parkingu za hajs oligarchy/szejka/dyktatora jakiegoś dzikiego kraju Trzeciego Świata, gdzie jest ropa.
  • Odpowiedz
@zwaldemar: no faktycznie nic się nie działo, walka Maxa z Lewisem na pierwszym kółku, kierowcy wypadający w żwir, kolizja Bottasa z Russellem, pogoń Lewisa - no faktycznie nic się nie działo, nic a nic( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@milosz1204: Szybki jesteś, nie zdążyłem pierwszej odpowiedzi napisać a tu już druga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Faktycznie p-------m wyścigi, ale nie czarujmy się - Imola w tym roku była ciekawa tylko i wyłączenie ze względu na deszcz
  • Odpowiedz
@milosz1204: pewnie fajny tor historyczny, jest zroznicowany ale nie na te auta juz w 2005 czy 6 nic sie tam nie dzialo. Bolidy beda coraz wieksze a to ze niby bedzie dalo sie wyprzedzac teraz sie okaze dopiero, i ciekawe jak to bedzie bo drs ma chyba nie byc. Tez nie lubie Tilkedromow ale to nie powod by wpychac Imole gdyz tam sciagnie bedzie slabe. Zobaczymy za pol roku
  • Odpowiedz
@milosz1204: czyli potwierdzają sie przewidywania co do kalendarza jakie podało race fans kilka dni temu. To może być nie jedyna zmiana w kalendarzu podobny los może spotkać GP Singapuru, które ma wypaść z kalendarza i zrobić stałe miejsce dla Turcji
  • Odpowiedz
@milosz1204: Z tą pogodą to bez przesady, podczas poprzedniego pobytu F1 na Imoli to deszcz chyba dopiero w 1990 był, i nie wiem czy przy okazji nie był to jedyny deszcz podczas wyścigu zaliczanego do mistrzostw świata (1980-2006).

Imola to nudziarstwo, dużo liczenia delty i pozycji na torze, zero opcji wyprzedania - Paul Ricard też był nudny, ale przynajmniej to można było tam zrobić.
  • Odpowiedz