Wpis z mikrobloga

Zawsze dziękuję mojemu tacie, że mnie zainteresował sportem, który jest moją pasją i do dziś go uprawiam regularnie. Dlaczego?

Bo nie wyobrażam sobie tyle #!$%@?ć i się nie ruszać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem w stanie zjeść niewyobrażalne ilości żarcia, a mam dobrą sylwetkę. Boks i siłownia to 4-5 treningów w tygodniu, czasem wlatuje też jakaś piłka czy siatkóweczka spontanicznie. Mam 25 lat i szczerze boję się tego zwolnienia metabolizmu po 30/35 roku życia.

Pizza 40cm na kolacje dla samego mnie podczas wyjścia z chłopakami? Easy. Do tego jeszcze kilka piw. Burger? Nawet podwójne mięso i z frytkami. Ostatnio na pizze włoską poszliśmy z dziewczyną, to zjadłem 11 kawałków na obiad i było w sam raz. Głodny jestem co jakieś 2 godziny, ale oczywiście jakąś tam dietę trzymam, nie jem też wszystkiego w tygodniu (pozwalam sobie w wekeendy na pizzę czy burgera). Patrzę też na to co jem

20 minut temu zjadłem 3 duże naleśniki z twarogiem (pół kostki) i jogurtem naturalnym. Szczerze to mógłbym teraz zmieścić kebaba na luzie.

Też jesteście w stanie tak #!$%@?ć czy tylko ja tak mam? Jako ciekawostkę podam, że najwięcej moich znajomych co dużo żre, to właśnie osoby z dobrą sylwetką i uprawiające sport. Zapotrzebowanie kaloryczne to jedno, ale pochłaniane przez nich ilości to jednak często zdecydowanie nadwyżka, a mimo to mają dobrą formę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dieta #gastronomia #jedzenie #jedzzwykopem #mirkokoksy #silownia #sport #boks #niebieskiepaski #rozowepaski #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
S.....y - Zawsze dziękuję mojemu tacie, że mnie zainteresował sportem, który jest moj...

źródło: comment_1632392865IMT6yN73np2jJJmqMGFHrM.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: też zawsze żarłem ile się dało i byłem szczupły ale teraz mam siedząca pracę, osiągnąłem 32lvl, przez lockdowny się rozleniwilem i przestałem ruszać, do tego abonament deliveroo plus więc nie trzeba nawet wstawać aby gotowac i wskoczyłem w 4 lata ze stabilnego 90kg do 111 xD moje szczęście, że mam dwa metry i tylko po brzuchu widać :P
@Sok_Mandarynkowy: Ilości jedzenia które podajesz są niczym w porównaniu z tym ile potrafi w siebie włożyć osoba z zaburzeniami odżywiania.

Co do metabolizmu, nie spada tak drastycznie jak myślisz, wręcz spada na przestrzeni lat bardzo powoli i często to zmiana stylu życia jest tutaj winowajcą w kwestii zmiany kompozycji ciała.