Wpis z mikrobloga

  • 1
@apee całkiem poważny pytanie: co w nim jest takiego zajebistego ?

Nijakie moto jakich wiele. Ani jakis ladny, ani mocny.
Odpowiednik kaszkaja wśród samochodów.
  • Odpowiedz
@bigger: stosunek ceny do jakości i tego co oferuje. Jasne, że są lepsze, ale jak porównasz do podobnej półki cenowej, to konkurencja wypada słabiej (G310GS, KTM 390 ADV, Benelli 502x, versys x-300).
  • Odpowiedz
@apee: Konkurencja wypada slabiej? A jezdziles nim? Ja nie potrafie znaleźć zalet nawet w porownaniu ze zwykla cb500 (lzejsza, tansza, takie same zdolnosci „terenowe”)
  • Odpowiedz
@apee: chciałem się zdecydować na model 2021 ale nie było go w 2 salonach i sami nie wiedzieli kiedy będzie. Wersja na 2022 wydaje się jeszcze ciekawsza, choć obawiam, się, że za rok albo dwa dodadzą jeszcze wyświetlacz jak w afryce i może wtedy kupię.
Co do zalet to wyprostowana pozycja i świetna ochrona przed wiatrem, nie wibruje i nie rzęzi jak ktm czy bmw bo są 2 gary, co
  • Odpowiedz
@apee: Wszystkie adwenczury w tym budzecie sa zazwyczaj gorszym wyborem niz zwykle wersje. Juz nawet CB500 bedzie lepsza. A jesli koniecznie adv, to KTM 390.
  • Odpowiedz
@MisPalkis: 176 w porównaniu z moimi dotychczasowymi sprzętami a było ich trochę bo zaczynałem jeździć od demoludów to jest bardzo ok.
Ja już sobie cenię jak mi nic nie wieje, mam deflektory na ręce, w miarę szerokie siedzisko i proste plecy. Nakedy, duale, supermoto, endura już przerabiałem, pan w średnim wieku do jazdy na co dzień i wycieczek ceni wygodę. Choć mam jeszcze jeden sprzęt wyprawowo offroadowy do upalania żeby
  • Odpowiedz