Wpis z mikrobloga

Dodałem znalezisko odnośnie wszystkim już chyba znanej, opuszczonej uczelni Almamer w Warszawie. Od 2017 roku ten budynek jest pozostawiony bez opieki. Najpierw była akcja z porozrzucanymi wszędzie danymi osobowymi byłych studentów, gdzie wszczęte zostało dochodzenie przez prokuraturę. Później pękła rura i zalało niższe piętra budynku, następnie był pożar. W kolejnych latach jakaś nastolatka skoczyła z dachu, a w ostatnim czasie złomiarze zrzucali metalowe elementy z dachu budynku prawie na zaparkowane pod nim samochody. Do tego co chwilę interweniuje tam policja, jak nie do bezdomnych to do młodzieży, która sobie imprezuje na dachu. Jestem ciekaw, co jeszcze się tam wydarzy...
Link do znaleziska Tutaj Będę wdzięczny za wykopanie.

Pozwoliłem sobie zawołać osoby, które plusowały moje wcześniejszy wpisy odnośnie moich wypraw w opuszczone miejsca.
@ostrzyjnoz, @darek-jg, @marian1881, @tekon, @KiciurA, @mjnck, @xhoax, @papierowyrecznik, @pan_kleks8, @gerwazybuleczka, @DreamTheoryMalayaEnterprises, @raz-dwa-trzyy, @bylo_sobie_zycie, @pelikan1992, @Buniu, @haammhalabali, @Pani_Asia, @fordomaniak, @Toldi_Ty_Matole, @sailer, @Olga_Lengyel, @Borok, , @0twierac2, @gwiezdna , @TiempoSanto, @briskmann, @MLeko29, @Budo, @jazuu , @Xiggi, @martinlubpl, @BuddyBud, @beerkoff, @GeorgeOfRivia, @dasistfubar, @Nixon52, @mateopoznan, @lubiekebaps, @Bintang, @Polankowicz, @barrus89 , @blazko, @KiciurA, @mirkewolnystrzelec, @maciejasty, @Hoverion @smoczewski @mhorion, @WonszBonsz, @rolnik_wykopowy, @stronzo, @Pix777, @pu100stan, @Nubzor, @Mortadelajestkluczem

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Blog / Fanpage / Instagram
#fotografia #historia #podrozujzwykopem #warszawa #ciekawostki #urbex #polska
nightmeen - Dodałem znalezisko odnośnie wszystkim już chyba znanej, opuszczonej uczel...

źródło: comment_16323295076Q9EsH9KG1XhWb8iHeZfU1.jpg

Pobierz
  • 9