Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dos_badass: usunął konto jakiś czas temu xD próbował wyjść z wykopu, ale teraz jest tak, że czyta wykop na niezalogowanym, w wersji przglądarkowej xD nadal próbuje sobie obrzydzić to miejsce jeszcze bardziej xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Grzesiek_astronaut: jak się pojawiło trzecie dziecko, to fotelików nie dało się upchać, więc został odstawiony na bok. Ja jeździłam rodzinnym, niebieski dostał służbowy, a Golf tak sobie stał. Były plany naprawiania, ale nigdy nie było czasu i w końcu nadszedł jego moment. Ale wiemy, że jego przód jeździ gdzieś w Afryce, więc poniekąd jest nieśmiertelny xD
  • Odpowiedz
próbował wyjść z wykopu, ale teraz jest tak, że czyta wykop na niezalogowanym


@wykopowa_ona:
-Witaj, Mati. Może powiedz nam coś o sobie.
-Cześć, jestem Mati, nie mam konta na wykopie już od kilku lat, to tyle o mnie, cieszę się że jestem tu z wami.
xD
  • Odpowiedz
dzisiaj tylko symbolicznie będziemy jeść słodycze z dzieciakami, a na weekend jedziemy się wyspać nad morzem ;) nic spektakularnego, ale miłego dla nas ;)


@wykopowa_ona: Eh kolejni nataliści ajajaj, a miałem pochwalić za nie posiadanie gówniaków

Oby szczęście nie było dla was łaskawe, oby życie wam pokazało czym ono jest i żebyście rozpowszechniali dalej że natalizm to najgorsza rzecz jaką można zrobić
  • Odpowiedz