Wpis z mikrobloga

@pharmaki: ja chodzę w Krakowie. 150 zł za godzinę (zawsze tyle trwa pierwsza wizyta, kolejne w zależności od stanu pacjenta), 80 zł wizyta kontrolna 15-30 minut, 50 zł sama recepta. Na pierwszą wizytę czekałam 4-6 tygodni, pierwsza wizyta trwała około 90 minut, zapłaciłam jak za godzinę. Pierwsza wizyta kontrolna po 4 tygodniach, potem coraz dłuższe okresy między wizytami. Psychiatra polecona przez znajomego, jest fantastyczna kobieta :).
@pharmaki: też tak uważam, na takiej samej zasadzie jak ktoś postawi gruby hajs na giełdzie i akcje poszybują w górę to powinien dostać najwyżej na cziperki i bronka a nie miliony zgarniajo bo akurat znają się na tym co robią a inni nie ;< ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KornixPL: nie znam się na tym ale i tak na pewno nie, bo do babki, do której się zapisałam na NFZ normalnie są terminy nawet na za tydzień, ale baba tak na mnie działa ze po każdej wizycie ryczę… no mocno nadwyrężyła moje zaufanie, nie czuję się dobrze pod jej „opieką” i obiecałam sobie ostatnio ze już więcej do niej nie pójdę choćby nie wiem co. No a leki się już
@pharmaki: to ja #!$%@?, przez 7 lat w bardzo wąskiej specjalistycznej dziedzinie i biorę 200/h i to jak dobrze wyjdzie.
Poszedłem do okulisty to zostałem skasowany 250 l/10 minut żeby się dowiedzieć tego samego od pieciu poprzednich.
Tragedia
@pharmaki: nie chciało mi sie czytać wszystkich komentarzy, bo jest ich od cholery, i może już Ci ktoś inny doradzał lub sytuacja jest już ogarnięta, ale jeśli nie (a co mi tam szkodzi napisać) to polecam Joannę Kosińską w Gdańsku, jest konkretna i widać, że zna się na tym co robi, wg mnie profesjonalizm na wysokim poziomie, osobiście oceniam jej podejście do pacjenta jako bardzo dobre, i z tego co czytałam
@Memax: Wiem, miałam w tym roku praktyki w szpitalu psychiatrycznym i się załamałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) tam nawet nie mają na oddziałach internetu i wszystko trzeba wypisywać ręcznie i chodzić od budynku do budynku


Oddział dla dorosłych? Czy widziałaś pierwszy stopień piekła alias oddział dziecięcy