Wpis z mikrobloga

  • 0
@su1ik: Nie, indywidualna praktyka lekarska :( liczę ze tak na serio to poświęci mi więcej czasu, szczególnie ze zapisałam się na ostatnia godzinę wiec po mnie nikogo nie ma
  • Odpowiedz
@EvilToy: Niby tak, ale też musi poznać trochę osobę, niby jak ma podjąć decyzję jakie leki przepisać? Poza tym chyba wypada potraktować osobę z problemami jak człowieka i starać się, żeby nie czuł się oszukany całą wizytą, jeżeli wizyta ma trwać 50minut, a trwa 10 to naprawdę jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@pharmaki: Ja zapłaciłem 150 za to, że mi powiedziała, żebym nie udawał i przypisała jakieś tabletki o smaku mięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
  • Odpowiedz
@pharmaki: ja na nfz trafiłam na super psychiatrów (pierwszy się przeniósł do innego miasta i poszukałam następnego), jak tak drogo to próbować można, może akurat trafisz ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pharmaki: No, całkiem normalna cena. Równowartość paznokci hybrydowych, cięcia w modnego fryzjera w dużym mieście. Nie tylko jedzenie drożeje. PIS podnosi lekarzom podatki to lekarze podnoszą ceny, inflacja 10% to i wzrost 10% nic dziwnego.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: Co innego jak trzeba wymieć kran w domu. Wtedy 200zł to uczciwa zapłata za godzinę pracy, ale nie jak konsultacja lekarska na pochodne metamfetaminy.

@brunetroll089: to ma za 50zł słuchać problemów emocjonalnych kogoś? 100zł kosztuje godzina zajęć z niemieckiego z ekspertem. To też jest żerowanie na cudzym nieszczęściu. Nieszczęściu że urodził się w tym chlewie i nie ma jak stąd uciec.
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Jak na L4 na 6 miesięcy to mało Ale poważnie to... może i 10 minut ale weź mi pokaż lekarza co przez przyjmuje jednego za drugim i każdego obsługuje 10minut i nie jest na NFZ. To jest po prostu zapisywanie przez ZN, rejestrujesz przychodzisz, czekasz w kolejce. On przecież nie ma zapełnionego całego dnia od 8-16 i 48 ludzi xD Max 5-6 osób.

A jak nie pasuje to niech
  • Odpowiedz