Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: to teraz każdy ma robić specjalizację ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest drogo, staje się nawet w wielu miejscach bardzo drogo, a będzie tylko drożej. Mała podaż, wysoki popyt. Piękne decyzje na przestrzeni ostatnich lat naszego rządu doprowadzają do fatalnej sytuacji w opiece zdrowotnej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tak się kończy brak wolnego rynku lekarzy

Właśnie masz wolny rynek. Tylko, że czynnych zawodowo lekarzy w Polsce jest coraz mniej, więc stawki tych którzy zostali na rynku idą automatycznie w górę.

@WitekPLKiller: taki wolny rynek, że jak przychodzi co do czego to nie możesz jak człowiek zrobić takiej specjalizacji jaką chcesz, tylko musisz na głowie stawać albo brać to na co ci łaskawie pozwolą. Stąd wyjazdy za granicę, nie
  • Odpowiedz
@pharmaki: to dziwne ze masz problem z leczeniem psychiatrycznym, zazwyczaj leki i tyle. escitalopran albo cos takiego i glownie praca w terapii.

no chyba ze przyczyny sa glebsze i depresja to tylko objaw
  • Odpowiedz
  • 2
@JanTadeusz: No tak bo to każdy jest taki sam prosty przypadek i każdemu escitalopram pomaga jak renkom odjoł XD po 8 latach brania jednego leku przestał on działać albo mój stan się pogorszył, jeden lekarz (prywatnie) zlecił dodanie innego (i przestał przyjmować), a lekarz na nfz całkowitą zmianę co #!$%@?ło mnie na kawałeczki, potrzebuje kogoś kto mi ustawi leczenie dwoma lekami w odpowiednich dawkach
  • Odpowiedz