Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki mam pytanie odnośnie prowizji spedytora. Czy znajdzie się ktoś, kto uświadomi mnie jaką może wynegocjować prowizję spedytor (wolny strzelc) za znalezienie stałego kontraktu na transport międzynarodowy (stała trasa Rosja-Niemcy 3000km- kilkadziesiąt kursów miesięcznie?
#transport #spedycja #biznes #tir
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonari_Totoro: chodziło mi bardziej o prowizję pośrednika. Odezwała się do mnie z polecenia firma, która potrzebuje stałych dostaw materiałów i szuka firm transportowych. Dziś zorganizowałem spotkanie z kolegą, który ma wielką firmę transportową i zastanawiam się jaką negocjować stawkę dla mnie... np 25, 50, 75, czy 100 euro za samochód każdy transport, to 3000 km
@100piwdlapiotsza:
Wszystko zależy od stawki jaką firma która potrzebuje transportu płaci, i ile zostaje na czysto po odjęciu kosztów zostaje firmie transportowej. Bo może być tak, że płacą na tyle mało, że ten biznes okaże się nie opłacalny.
@100piwdlapiotsza: 25e za odpowiedzialność pośrednika w przewozie na WNP ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jeden problem jak nie masz OCS za 15k i jesteś w czarnej dupie i ci 25e bedzie się zwracać kolejne 200 kursów( ͜͡ʖ ͡€)