Wpis z mikrobloga

#zwiazki #pytanie

Jak każdego dnia, wracasz wykonczony do domu po ciężkiej pracy - bierzesz nadgodziny żeby w tym roku skończyć remont mieszkania. Przytulasz syna, głaszczesz pieska który merda ogonem na Twój widok. Tylko żona znowu jakaś taka nie w sosie niechętnie daje się pocałować. Myjesz ręce, siadasz do stołu a tam czekają już na Ciebie przypalone kotlety z wczorajszymi ziemniakami. Ledwo wziąłeś pierwszego kęsa a ta już zaczyna - "Całymi dniami nie ma Cię w domu! Nie masz czasu na syna! Znajdź lepszą pracę! Czas już wymienić samochód! A mąż Krystyny zarabia dwa razy więcej od Ciebie - to jest zaradny facet! Nie mam na kosmetyczkę! W ogóle się nie starasz! Jesteś nieudacznikiem!"

Mimo że p-----c fizyczna jest zła, to czy w takiej sytuacji soczysty strzał w pysk byłby usprawiedliwiony?
stanley___ - #zwiazki #pytanie

Jak każdego dnia, wracasz wykonczony do domu po ciężk...

źródło: comment_1632204276LWdIDiD98Yw17Ae23WcyvU.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stanley___: no ale prawda jest taka ze jak jestes biedakiem to nie powinienes zakladac rodziny ani miec dzieci. wiadomo ze w dzisiejszym swiecie kobiety chca zyc na poziomie, zwlaszcza teraz zyjac w swiecie instagramow i pieknych zyc innych.
  • Odpowiedz
@stanley___: Nie, myślę, że jednak powinno się odpowiadać taką samą przemocą. "Cały dzień siedzisz w domu. Wzięłabyś się za robotę to miałabyś na kosmetyczkę. Mimo, że masz tyle czasu, że możesz patrzeć jak te kotlety się smażą to i tak je przypaliłaś". Ale w sumie takim najlepszym wyjściem to jest niewiązanie się z taką osobą. Wątpię, żeby to był jakiś ogromny procent kobiet, że normalnie pracują i ogółem ogarniają życie,
  • Odpowiedz
Nagrywasz sukę, żeby mieć dowód w sądzie w razie rozwodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mamciewbupsku: znam podobną sytuację. Co prawda nie znam "od podszewki" sytuacji, ale wiem, że w domu było coś nie halo i chłop po konsultacji z jakimś papugą zaczął nagrywać co się dzieje w domu.
I wiecie co?
Oprócz rozwodu z jego winy dostał jeszcze wyrok za stalking XD
  • Odpowiedz