Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie jak młode dziewczyny ustawiają sobie na FB randki/Tinder/Badoo lokalizacje na "Warszawa" a później wychodzi że Wwa będzie grana dopiero od października. Ale już planuja jak tu podbic miasto zawczasu. Te wiejskie i małomiasteczkowe laski idąc na studia są już mentalnie na innym poziomie niż ich chłopaki robiący w magazynach, na budowach czy jako pomoc kamieniarza.
One już we wrześniu polują na bogatego syna w Panamerze, zawodnika KSW, a równolegle do tych dwóch trzecia opcje czyli ogarniętego młodzieńca przed 30 robiącego karierę w szklanej wieży.
Biedny Michał myśli, ze jego sarenka wróci ze stolicy i pójdzie do księgowości w pobliskiej mleczarni gdzie jego wujek załatwiłby prace, ale Marlenka nie myśli wracać.
Bo po co?
Do tej nieotynkowanej chaty z suporeksu, która kiedyś dostanie po starych, a na razie pięterko dla niej i misia?
I co będzie robić w weekendy?
Siedzieć w kuchni letniej przy Tatrze i Podwawelskiej z grilla i słuchać jak miso z kolegami planują jak dostaną umowę na stałe ściągać szrota z USA którego będą dwa lata składać u Ździcha w garażu?
Albo że Żaneta już drugiego bąbelka urodziła i z Markiem za 500 plus pojadą w przyszłe wakacje do Władysławowa?
Nie dla niej takie atrakcje.
Ona ma Instagrama i cały świat u stop.
Tyle opcji - znani fajterzy, syny deweloperów, a ostatecznie Konrad po dobrych studiach biegle znający dwa języki z perspektywami i 80 metrowym apartamencie na Wilanowie, dobra niech nawet będzie Białołęka, ale nie żadna Ostrołęka czy Suwałki!!!
Ja jestem Warszawianka od września roku w którym zdałam maturę !!!!

#tinder #badoo #facebookdating #warszawa #randki #przegryw
  • 83
@Kapitan_Leningrad: powiem tak, ja od urodzenia mieszkam w Warszawie i o ile uważam Suwalszczyznę za jeden z najładniejszych regionów Polski, to większość miast powiatowych, a na pewno Ostrołęka i Suwałki to po prostu wymieralnie dla starych ludzi.

Przecież od zawsze tak było, że kobiety poszukiwały lepszego standardu zycia, facetów nikt tam nie trzyma z rodzicami pracując na magazynie za 2,5k.
@Kapitan_Leningrad: Każda myśli, że to ona jest wyjątkowa! Każda myśli, że to ona złapie Chada za nogi! Każda myśli, że to ją właśnie Chad wybierze do stałego związku! I faktycznie, sporej ilości się to uda, ale jeszcze większa ilość tych młodych dziewczyn posłuży jako nawóz dla naszej stolicy i zostanie ciepłą kołderką Chada na zimowe wieczory. Po kilku latach ich karierą okaże się bycie biurwą i zarabianie 200 złotych ponad minimalną,
@Kapitan_Leningrad: ale ty myślisz, że każda taka znajdzie takiego oskarka? Dzianych gości jest sporo, ale w wiekszości są zajęci, albo mają brzydkie mordy, zakola i pomimo 15k miesiecznie nikt ich nie chce.

Wśród tych lasek jest olbrzymia konkurencja o takich gości z topki o których piszesz, dlatego oni zaliczają 20 takich studentek rocznie, nie wiążą się na stałe, albo wiążą sie z laskami 8-9/10, czyli z garstką najlepszych.

A te 5-7/10