Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
W moim korpo januszexie, nie było kierasa, to miałem go zastąpić na zebraniu online. Zalogować się jako on i tak siedzieć i słuchać i odpisywać pozytywnie na czacie, jak ci będą pytać i chwalić każdy pomysł góry xD

I tam szefowie placówek się wypowiadali o stretegiach i finansach i jeden typ wali taki tekst. Że ma 2 pracowników co złożyli wnioski o podwyżki. Jeden z Poznania "miernota i obibok", a drugi z jakiegoś tam miasteczka, nie pamiętam nazwy. Ten drugi "robi mu wynik i obrót w oddziale".

Powiedział tak: Temu z Poznania tą podwyżkę dałem z bólem serca, chociaż mu się nie należało, ale to taniej mu te 100zl dać niż szukać i nowego szkolić, a temu z (ta nazwa miasteczka) to nie, choć zasłużył, ale tu jest fajna sytuacja, bo on tam u siebie lepszej pracy nie dostanie i mi nie ucieknie.

Skisłem srogo, a potem mi się zrobiło smutno, bo ja też w takim małym powiatowym syfie mieszkam.

Powiem jedno, jak mieszkacie w dziurze to wyjazd do większych miast, u was nikt was nie doceni, bo nie musi

#praca #pracbaza #januszebiznesu #januszex #oswiadczenie #przemyslenia
  • 3