Wpis z mikrobloga


Dzisiaj jak jechałem do pracy, po zjeździe z autostrady zaraz za bramki widziałem jak na szybkiego kierowca zamieniał się z jednym z pasażerów.

Dziwne, ale może śpiący, wszakże było jeszcze przed 6.

Co się okazało, kawałek za bramkami stali policjanci i prowadzili akcję trzeźwy poranek. Panowie w obawie przed konsekwencją prowadzenia na podwójnym gazie się na szybko zmienili. A co zrobiłem ja? Wyprzedziłem ich i przekazałem informację policjantom, że panowie się zmieniali i żeby mieli to na uwadze. Zaraz podeszli do nich wszyscy, ściągnęli ich na bok i wszyscy do dmuchania. Jaki był rezultat? Nie wiem bo kazali jechać, ale może komuś uratowałem życie.

#c--------------l #samochody #polskiedrogi #czujedobrzeczlowiek #pijanykierowca

soadfan - ! Jestem człowiek s------l. 

Dzisiaj jak jechałem do pracy, po zjeździe ...

źródło: comment_163211174778lVOTlLcgsD9UJwSe8Pbl.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: w życiu może 2x piłem. Raczej abstynentem jestem.

Ale jestem przeciw represjom w jakiejkolwiek formie. A-----l odpowiada za miniaturowy problem śmierci i wypadków. Szczególnie taki poniżej 1 promila. W UK jak widać działa to świetnie i nikt nie umiera a ludzie samochodami normalnei do pubów przyjeżdżają.
  • Odpowiedz
W UK jak widać działa to świetnie i nikt nie umiera a ludzie samochodami normalnei do pubów przyjeżdżają.


@sorek: Zgadza się. Zapomniałeś jednak o tym, że że Anglicy jeżdżą 10x spokojniej niz Polacy - pomijając kierowców Audi i BMW, którym miasto p------o się z torem wyścigowym.

Wiem, że anegdotyczny przykład - ale przez 8 lat jeżdżenia w UK miałem może 5 sytuacji niebezpiecznych, ostatnio jak byłem w PL i wracaliśmy
  • Odpowiedz
Zapomniałeś jednak o tym, że że Anglicy jeżdżą 10x spokojniej niz Polacy - pomijając kierowców Audi i BMW, którym miasto p------o się z torem wyścigowym.


@Wujek_Fester: gorzej* niekoniecznie spokojnie, przede wszystkim w UK jest ZAJEBISTA infrastruktura, na którą niesamowicie narzekam jeżdżąc w Polsce i uważam że to jest 90% powodów wypadków w Polsce.

Tu nie chodzi nawet o prędkość, w Polsce jeżdżę tak samo jak w UK jednak w Polsce
  • Odpowiedz
@sorek: S3 jest nowa i prosta jak w mordę strzelił - jechaliśmy zapakowaną skodą i raz była prawie obcierka bo jeden kierowca zaczął manewr wyprzedzania bez sprawdzenia lusterek a później jakiś napinacz w starym golfie zaczął testować hamulce ciężarówki na równoległym pasie i mogła albo się w niego wbić albo zjechać na nas.


Znajoma hinduska (ta co poznałeś u mnie) pojechała raz z moją żoną do PL i wynajęły auto
  • Odpowiedz
@saviola7: A czy umie też utrzymać uwagę i skupienie przez dłuższy czas? Czas reakcji jaki? Dlatego właśnie nie wolno jeździć po alkoholu, w pełnej skupienia krótkiej czynności jak parkowanie, można uzyskać dobry efekt nawet po alkoholu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soadfan: ale patologia. Wszelkie skazywanie i wrzucanie mandatów na podstawie "uzasadnionych podejrzeń" i donosów to najwieksza patola w calym polskim prawie. Moze i nie mamy dowodów, ale i tak mawz kare bo mi sie wydaje. A jesli to nie zarzutka, to jestes idiota.
  • Odpowiedz
  • 1
@soadfan no to przyznaje panu rację, co nie zmienia faktu że reszta już powinna odbyć się w sądzie. Ale za szkalowanie dla plusów, przepraszam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fraciu: ja nie mówię, że nie powinno być w sądzie. Ja tylko piętnuje zachowanie możliwej jazdy na bani i przesiadania się.
  • Odpowiedz
@soadfan: Ale wczesniej nie bylo sygnalow, ze cos jest nie tak? Dopiero sama przesiadka to byla czerwona lampka?

Twoje zachowanie jest normalne. Tylko teraz pytanie, czy nie trzeba zmienic prawa? Bo prawo jakie jest teraz wiadomo, przestrzegamy i nie ma wyboru. Dlaczego ktos kto bez problemu da rade bezpiecznie prowadzic przy 0.005 alkoholu we krwi ma byc tak samo karany co osoba ktora po 2 piwach belkocze?
  • Odpowiedz