Wpis z mikrobloga

Miruny, chciałbym w swoich konsolach zmienić pasty termoprzewodzące. Myślałem nad thermal grizzly kryonaut ale tubka 1g na trzy konsole nie starczy a cena ogólnie tej pasty trochę zwala z nóg ( ͡° ʖ̯ ͡°) jest jakaś równie dobra pasta która dałaby radę w przypadku konsol? Pacjentki to Ps4 slim - pasta od nowości (około 3 lata intensywnego grania) & ps3 slim - pasta zmieniana przeze mnie około 7 - 8 lat temu więc czas najwyższy oraz świeży nabytek ps2 fat która niby leżała 2 lata w szufladzie ale cholera wie kiedy tam ktoś zaglądał.
#ps3 #ps4 no i #pcmasterrace #informatyka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3zMK2: Jak kupiłeś z najtańszej opcji na Ali to się nie dziwię, bo Chińczyki podrabiają nawet to
¯\_(ツ)_/¯ Polecać będę bo poza bardzo wielom testami sam jej używam w laptopach i komputerach w domu poza moim, bo używam ciekłego metalu na własną odpowiedzialność. Dowód amegdotyczny przeciwko dowodowi anegdotycznemu i dziesiątkom testów (w tym takich sprawdzających jak działa pasta po czasie, najpóźniej po 9 miesiącach na zagranicznym YouYube).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3zMK2: Ja nic nie uznałem za dobre. W swojej cenie GD900 jest spoko. Są dużo lepsze pasty. Pisanie że przy 70+ wysycha w 2 tygodnie to po prostu głupotka i banalnie prosto to zweryfikować. Na szczęście temat nieaktywny więc nikogo nie nacinasz na bzdety które wypisujesz.

Zanim odpowiesz to pamiętaj o więcej "xd" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@XkemotX: Przecież sam poleciłeś, jakim więc cudem nie uważasz tego za dobre? Piszę co piszę bo:
Mam tego laptopa od 2009 i wiem jakie temperatury osiąga i na co go stać. Do tego specjalnie sprawdzałem stan pasty bo wiem doskonale że większość past na bazie sylikonowej wysycha bardzo szybko powyżej jakiejś temperatury.

I kończę, nie mam zamiaru się użerać z kimś kto rzuca tylko argumentum ad personam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3zMK2: Żadne ad personam, wystarczy nie być ślepym na inne argumenty. Nawet bym ci podlinkował wszystko ale po co jak żyjesz w swoim świecie ze swoimi kredkami. Na szczęście cały internet i doświadczenia zarówno moje jak i innych Mirków kompletnie obalają bajkę o tym co piszesz.

A co do "poleciłeś" - tak, jako alternatywę dla MX-4. Są dużo lepsze pasty pod względem osiągów, ale OPowi zależy na taniości. Tańszego sensownego
  • Odpowiedz