Wpis z mikrobloga

To znana twarz pod konserwatywnymi tagami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@saakaszi: Czy jak ktoś ma konserwatywne poglądy to znaczy że musi wierzyć korwino-liberalizm? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Volki: prawda w oczy kole, że zgłaszasz? Już lecisz z płaczem? Żałosne. Aż tak boli to, że każdy w końcu zobaczył, jakimi zwyrodnialcami są konfederaci?
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks:

Ten zakaz wspiera mniejszych przedsiębiorców i napędza im klientów,

A ja głupi myślałem, ze na wolnym ryneczku każdy sobie radzi sam, a tutaj jednak widzę poparcie dla rozwiązań socjalistycznych i pomoc słabszym. A moze przyznajcie od razu, ze wolny rynek nie działa trzeba go regulować..
( ͡
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: tak wspomaga małych przedsiębiorców, że od wprowadzenia zakazu handlu w niedziele tempo upadania małych sklepów w Polsce wzrosło 3-krotnie, ale no lepiej robić fikołki i pieprzyć populizmy, żeby sobie jakoś wytlumaczyć rzeczywistość xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: możesz teraz wyznaczać sobie granice jakie chcesz, a fakt pozostanie faktem, że jakakolwiek chęć obcowania seksualnego z nieletnimi potocznie nazywana jest pedofilią. Wiem, że chcesz teraz, żeby krul k0rwin nie był nazywany pedofilem, ale cóż... Możesz #!$%@?ć fikołki nawet tyłem i nic tego nie zmieni. Poza tym, że z automatu stajesz się kolejnym obrońcą tego zwyrodnialca, za co powinieneś się wstydzić. Zastanów się teraz jak świadczą o tobie Twoje
  • Odpowiedz