Wpis z mikrobloga

@RicoElectrico: to znaczy jaka? zarobic na sprzedazy produktow klientom? jak trzeba miec nasrane, zeby dopisywac tu spisek, ze niby z niemcow chca zedrzec mniej bo sa niemcami, a z polakow wiecej bo sa polakami? jak za granica leki kosztuja 300% wiecej niz u nas to wszystko okej, ale jak nagle u nas cos jest drozsze to juz placz i martyrologia narodu polskiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@quintic: Ta, bo hehe chcącemu nie dzieje się krzywda.
Nie, to nie jest normalne że musisz każde zakupy robić z lupą, kalkulatorem i notesem. Co następne, wprowadzenie z dnia na dzień bez zapowiedzi płatnych stref parkowania pod marketem za 100 zł/h? W końcu też byś powiedział "są znaki".
@Sheppard28: A gdzie mówię, że mają to zdelegalizować? Żenuje mnie takie tanie cwaniactwo. Mam nadzieję, że jesteś uważny przy każdej codziennej transakcji i nikt cię nigdy nie #!$%@? na kasę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Na deser cytat z Henry'ego Forda:

Wytwórczość nie polega na kupowaniu tanio i sprzedawaniu drogo. Jest to proces
@RicoElectrico: z reguły tak jest, że większe opakowanie to tańsza cena jednostokowa. Dlatego też bym się zdziwił na taki wałek. Z drugiej strony pamiętam kiedyś jak na szybko chciałem złapać w Żabce colę 0.5L bez patrzenia na ceny i przy kasie babeczka do mnie: "weźmie Pan 1L, bo cena niższa" xDDD