Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 27
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:00, Niedziela, 19 września 2021. Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora. Słońce wstało dziś o 06:26. Świecić będzie 12 godzin i 27 minut, w zenicie znajdzie się o 12:40 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:54. Ciemna noc zapadnie o 20:13, ale gwiazd można wypatrywać od 19:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 11

Dzień dobry!
Niedziela, echh czas wstawać. Śniadanie zjeść i wracać z Kaszub na Żuławy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziękuję za życzenia rocznicowe i w takim.razie.ja życzę @bolorollo z okazji Waszej dwunastej dużo radości i pięknych chwil. Nawet wyszukałem w google:
dwunasta rocznica ślubu – płócienna, jedwabna lub lniana ( )
Pysznej kawy i żeby jajecznica wyszła wspaniała. Hej!
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Cześć!
Kupiłam sobie wczoraj fajen błyszczyk nawilżający do ust. Przychodzę do domu, rozpakowuję z kartonu, otwieram nakrętkę, a tam używany, rozpaćkany produkt. Jakaś durna picza MUSIAŁA się za darmo wysmarować i schować z powrotem w karton. Człowiek człowiekowi człowiekiem. Pies jak zeżre błyszczyk czy szminke to chociaż zostawi na wierzchu, żeby było widać, że zepsuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wieczorem zrobiliśmy sobie z niebieskim domowe pizze i to
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

@bolorollo: wszystkiego najlepszego dla Was, kolejnych szczęśliwych wspólnych lat życia ()
@shitty_support: niestety, zmora wielu drogerii, trudno podejść do obsługi z pytaniem, czy mają drugi tester (fun fact: mają), tylko otworzyć, pomaziać, schować i sayonara ¯\_(ツ)_/¯ a