Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Konfederacja to nigdy nie była "partia wolnościowa" - Konfederacja to zlepek różnych partii: wolnościowy Korwin i niewolnościowy RN (w uproszczeniu).

@Jaox: To dajmy na to, że na nich zagłosuję w wyborach do Sejmu i zostaną partią rządząca.

Czego mogę się spodziewać?
- reform gospodarczych i wolnorynkowych Wolność
- prawa opartego na zamordyzmie religijnym RN
- żadnego z powyższych, bo sami ze sobą nie będą w stanie się dogadać
  • Odpowiedz
@Quester: xD wcale a wcale xD w ostatnim głosowaniu byli przeciwko, byli też przeciwko zakazowi aborcji i wprowadzeniu stanu wyjątkowego xD to że powtórzycie coś 1000 razy nie znaczy, że to stanie się prawdą
  • Odpowiedz
i zostaną partią rządząca.


@xfin: Tu masz błąd w założeniach - Konfederacja nigdy nie będzie partią rządzącą. Żeby rządzić trzeba by mieć pewnie ze 40%, a już gdzieś przy 15-20% rozpadliby się z powrotem na partie składowe (bo mają zbyt duże różnice programowe).
Więc dalsze rozważania są raczej bez sensu (zbyt mała próbka danych -> dostaniesz szum w wynikach).
  • Odpowiedz
@Jaox: to co ta partia robi w Sejmie? Czemu nie będą szczerzy ze swoimi wyborcami, a zamiast tego mówią zgodnie "musimy dojść do władzy i wtedy naprawimy kraj". Mogą wprost mówić "ta partia jest tylko do zebrania głosów a nasze postulaty możecie włożyć sobie w doope".
  • Odpowiedz
@maximilianan: Bez obrazy, ale z Tobą już nie rozmawiam - masz swój światopogląd, którego już nic nie zmieni (bo do zmian potrzeba otwarcia na czynniki zewnętrzne, a Ty otoczyłeś się murem i słuchasz tylko tego, z czym się zgadzasz). Krótko mówiąc, nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Peace.

  • Odpowiedz
@Jaox: tu nie chodzi o moje poglądy tylko hipokryzje konfy, tylko o tym mówię kolego. Absurdalnym dla mnie jest popieranie partii, która leci w c---a ze swoimi wyborcami, a jak im się powinien noga to mówią "to nie my heh, to tamten". Tu w ogóle moje poglądy się nie liczą, zresztą sam kiedyś na nich głosowałem
  • Odpowiedz
Czemu nie będą szczerzy ze swoimi wyborcami


@maximilianan: Ale czego Ty w ogóle ode mnie oczekujesz, zadając takie pytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałeś kiedyś szczerego polityka? Ile Ty masz lat, 5? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polityków ocenia się po tym co robią, a nie po tym co gadają. Mi ich decyzje pasują, Tobie nie - tu powinien być koniec tematu. Jak
  • Odpowiedz
@Jaox: lol, nie muszę na kogoś głosować żeby przeszkadzały mi jego kocopoly. Na Pis nie głosowałem a jakoś jestem przeciwko. Ogólnie jestem przeciwny zamordystom, którzy narzucają innym swoje średniowieczne poglądy.
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: O kurde tego nie widziałem, jak zwykle Konfederacja używa memów, bo więcej zdań może okazać się za trudne dla ich wyborców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hah i dobre, "nasza wojenka", rząd po raz pierwszy po upadku komunizmu z premedytacją zmienia prawo, żeby zamknąć prywatną telewizję, tylko dlatego, że ośmiela się krytykować ich działania, a wolnościowa konfa mówi, że "to nie nasza wojenka", bo co ich
  • Odpowiedz
xD wcale a wcale xD w ostatnim głosowaniu byli przeciwko, byli też przeciwko zakazowi aborcji i wprowadzeniu stanu wyjątkowego xD to że powtórzycie coś 1000 razy nie znaczy, że to stanie się prawdą


@maximilianan: Stary ja mam to w dupie. Bardzo dobrze że są za wprowadzeniem stanu wyjątkowego, w---------ć z ciapatymi. Ważne jest to, że będą przeciwko zawłaszczaniu przez PiS państwa i wysokim podatkom.
  • Odpowiedz