Wpis z mikrobloga

@Strigiformesman: twory, które przy wzroście +190cm nie dają się praktycznie ciągnąć po podłodze, no chyba że wygniesz się jak Dzwonnik z Notre Dame. Z kolei przy odpowiednim rozkładzie masy elegancko się przewracają przy szybszych zakrętach. Cudowne rozwiązanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Strigiformesman: ni to koszyki ni to wózki, idealnie połączono wady obu rozwiązań dzięki czemu są w #!$%@? niewygodne zarówno do noszenia, jak i prowadzenia po ziemi xD
  • Odpowiedz
@Marmite: Czyli może i jest niewygodne, ale za to #!$%@? się to prowadzi. Ogólnie ja od kiedy to gówno weszło na stałe do biedronki zamiast zwykłych koszyków to rozpocząłem krucjatę przeciwko temu i wszystko noszę w rękach. Szkoda tylko że nikt poza mną o tym nie wie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@malinq: to nie jest marsz wstydu. To jest marsz dumy i triumfu nad korporacyjnymi sztuczkami. Ja w te sposób mówię "Patrzcie co zrobiliście dobremu chłopcowi. Przez was musi taskać tyle przedmiotów w rękach bo nie macie normalnych koszyków" I jeszcze później biorę tą pokrakę tak z pogardą i jak nie mam czegoś ciężkiego to jeszcze to noszę zamiast ciągać wyrażając "nie chcemy czegoś takiego. Oddajcie mam koszyki". To jest prawdziwe nieposłuszeństwo
  • Odpowiedz
@malinq: Jak będę miał kiedyś okazję to przekonam jakichś pankowców żeby nagrali o tym kawalek, i jak kiedyś usłyszysz jakiś pankowy utwór o nienawiści do koszyków na kółkach to wsponij mirka z wykopu który to #!$%@?ł system i nosił zakupy w łapach zamiast przystosować się do tego co mu z góry narzucili
  • Odpowiedz