Wpis z mikrobloga

  • 5
@Trixie jedna uwaga: w Polsce 15latek może (ale też niekoniecznie) pójść siedzieć za s--s z 14latką tylko gdy dochodzi do jej zgwałcenia. Za art. 200 k.k. nie odpowiada karnie.
  • Odpowiedz
@Trixie: o, skleiłeś kilka własnych słów, chyba muszę znowu ci odpisać, żeby styki ci trochę przygrzało, żeby ci nie było za zimno na jesień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest niesamowite, że kiedy zabrakło ci argumentów, wydaje ci się że trollowaniem jesteś na wygranej pozycji. Nigdy nie widziałem takiego błazna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Trixie:

Ale ty nie rozumiesz, że niemcy mają ten wiek niższy od naszego ledwie o rok, a korwin wnioskuje o coś, co obniży ten wiek zgody do wartości jednocyfrowej?


Bredzisz. Równie dobrze możesz napisać, że Korwin wnioskuje o podwyższenie wieku zgody bo niektóre dziewczyny pierwszą miesiączkę doświadczają w wieku 16
  • Odpowiedz
Bredzisz. Równie dobrze możesz napisać, że Korwin wnioskuje o podwyższenie wieku zgody bo niektóre dziewczyny pierwszą miesiączkę doświadczają w wieku 16 lat.


@stdmat: ale co bredzę, że niemcy nie mają wieku zgody na 14 lat, czy to, że 8 latkom się nie zdarza mieć miesiączek? i według ciebie taka 8 latka jest już gotowa na s--s?

No i mają rację geniuszu. P-------a z definicji to pociąg seksualny do osób przed
  • Odpowiedz
pierwsza miesiączka według portalu Enel-Med pojawia się w wieku 11-14 lat. A nie wartości jednocyfrowej.


@Back_Space: przecież to jest kłamstwo albo głupota z twojej strony. Oni napisali, że zwykle się pojawia w tych widełkach, nie zawsze. Rozumiesz?
  • Odpowiedz
Bredzisz, że postulat Korwina obniża wiek zgody


@stdmat: a nie obniża? xD To możesz mi powiedzieć co miał na myśli mówiąc, że wiek zgody powinien się zaczynać od pierwszej miesiączki? xDD

Tak, dziewczyna, która ma miesiączkę nie jest osobą przed okresem pokwitania. Jesteś niedouczonym debilem jeśli twierdzisz inaczej.

I nie widzisz nic złego w tym, że 9 latka już może uprawiać s--s? xDD Ja pierdzielę xD To nie jest p-------a,
  • Odpowiedz
@Trixie:

a nie obniża? xD To możesz mi powiedzieć co miał na myśli mówiąc, że wiek zgody powinien się zaczynać od pierwszej miesiączki? xDD


Nie obniża tylko go różnicuje w zależności od
  • Odpowiedz
Nie obniża tylko go różnicuje w zależności od osoby.


@stdmat: czyli jak 8 latka ma pierwszą miesiączkę, to już może uprawiać s--s? xD To jest to różnicowanie? To nie jest p-------a, tak? xD

Już przy obecnych przepisach 9-latka może uprawiać s--s. To ty jako osoba powyżej wieku zgody nie możesz uprawiać seksu z 9-latką.

Tak? A coś tam nie było o wieku zgody 15 lat? Według ciebie i tych twoich
  • Odpowiedz
@stdmat: no właśnie ty jesteś tym głupim, skoro nie rozumiesz na czym polega wiek zgody, fakt, że osoba która nie jest dojrzała emocjonalnie i psychicznie(pewnie tego nawet nie wziąłeś pod uwagę, co?) może uprawiać s--s z dorosłymi ludźmi i to jest według ciebie normalne.

Według obecnych przepisów może i bez miesiączki.

8 latka może według obecnych przepisów uprawiać s--s z dorosłym facetem? No tego nie znałem, nie wiedziałem, że zdelegalizowali
  • Odpowiedz