Wpis z mikrobloga

@Back_Space: oczywiście, że jest, bo jak już robisz whataboutism, to ja sam chętnie dorzucę swoją cegiełkę, kłamco ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic nie masz do niższego wieku zgody, ale już małżeństwa jednopłciowe nie pasują, mimo, że niemcy tak robią?

Nawiasem mówiąc, w niemczech wiek zgody wynosi 14 lat, korwin mówi o pierwszej miesiączce, co może obniżyć nawet wiek zgody do 9 lat xD
@Trixie: I znowu nazywasz mnie kłamcą, zupełnie tak jakbym tu skłamał na temat Niemiec ( ͡º ͜ʖ͡º)

Stwierdziłem fakty, z którymi ty nie potrafisz się pogodzić. Korwin z obniżeniem wieku zgody bee, ale lewackie Niemcy z obniżonym wiekiem zgody już nie bee ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I znowu nazywasz mnie kłamcą, zupełnie tak jakbym tu skłamał na temat Niemiec ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Back_Space: gościu, wczoraj zostałeś kilkunastokrotnie przyłapany na kłamstwie i wpadłeś w amok kompletny xD Tak się skompromitowałeś, że się dziwię, że jeszcze konta nie usunąłeś xD

Stwierdziłem fakty, z którymi ty nie potrafisz się pogodzić. Korwin z obniżeniem wieku zgody bee, ale lewackie Niemcy z obniżonym wiekiem zgody już nie
@ItWasATypo Jak zwykle brak jest całej wypowiedzi. Zamiast zacytować wypowiedź, to dajesz wypowiedź obcej osoby, która cytuje fragment. Typowy lewak manipulant.
Ale ty nie rozumiesz, że niemcy mają ten wiek niższy od naszego ledwie o rok, a korwin wnioskuje o coś, co obniży ten wiek zgody do wartości jednocyfrowej?


@Trixie: gościu, wczoraj zostałeś kilkunastokrotnie przyłapany na kłamstwie i wpadłeś w amok kompletny xD Tak się skompromitowałeś, że się dziwię, że jeszcze konta nie usunąłeś xD ty w ogóle dalej myślisz, że nie jestes kłamca? XD

Ale ty rozumiesz, że ja nie popieram