Wpis z mikrobloga

@Trixie a ty popierasz obniżenie wieku zgody?
Bo z twojego wpisu wynika, że jeżeli zalegalizowano by związki jednopłciowe to również można by było obniżyć wiek zgody, ja nie jestem przeciwnikiem związków partnerskich, ale obniżenia wieku zgody już tak.
  • Odpowiedz
bo pierwsza miesiączka według portalu Enel-Med pojawia się w wieku 11-14 lat. A nie wartości jednocyfrowej.

Pierwsza miesiączka pojawia sięzwykle między 11 a 14 rokiem życia,jednak nie jest to regułą.


@Back_Space: Nawet nie czytasz swoich źródeł, znowu ciebie przyłapałem na kłamstwie. Który to już raz, liczysz to jeszcze? xD

Ale ty rozumiesz, że ja nie popieram tego co powiedział Korwin, tylko stwierdziłem fakt na temat Koroluka? Ty normalny
  • Odpowiedz
a ty popierasz obniżenie wieku zgody?

@FrancescoCerezarez: Nie, za to popieram zmianę prawa, żeby nie było sytuacji, żeby chłopak co ma 15 lat nie szedł siedzieć za seks z dziewczyną, co ma 14 lat i 7 miesięcy.

Bo z twojego wpisu wynika, że jeżeli zalegalizowano by związki jednopłciowe to również można by było obniżyć wiek zgody

to źle zrozumiałeś
  • Odpowiedz
znowu ciebie przyłapałem na kłamstwie


@Trixie: Na jakim kłamstwie? Wskaż konkretnie.

Ani nie znowu, ani nigdy nie przyłapałeś mnie na kłamstwie. Za to ja cię przyłapałem na kłamstwie dziś kilkanaście razy. Idź być kłamliwym oszustem, gdzie indziej.
  • Odpowiedz
: Na jakim kłamstwie? Wskaż konkretnie.


@Back_Space: a czytać potrafisz, czy już znowu amok zaczyna przysłaniać zdolność logicznego myślenia? xD Polecam zobaczyć pogrubiony tekst. W skrócie, to twoje źródło powiedziało, że wiek 11-14(swoją drogą, 11 lat to już jest patologia xD) NIE JEST REGUŁĄ. W rzeczywistości to nawet może być tak wcześnie jak 8 lat. 8 Lat, a ty takie coś popierasz xD
  • Odpowiedz
W skrócie, to twoje źródło powiedziało, że wiek 11-14(swoją drogą, 11 lat to już jest patologia xD) NIE JEST REGUŁĄ


@Trixie: Al gdzie tu jest MOJE kłamstwo? Jeśli kłamstwo jest w źródle, to to nie moje kłamstwo, tylko autora źródła.
  • Odpowiedz
Al gdzie tu jest MOJE kłamstwo? Jeśli kłamstwo jest w źródle, to to nie moje kłamstwo, tylko autora źródła.


@Back_Space: a ty czytać potrafisz, weryfikować źródła? Tam jest wyraźnie napisane, że nie jest to regułą, przyznaj się, że zobaczyłeś cyferki pasujące pod twoją tezę i na resztę nawet nie patrzałeś xD
  • Odpowiedz
Tam jest wyraźnie napisane, że nie jest to regułąa ty czytać potrafisz, weryfikować źródła? Tam jest wyraźnie napisane, że nie jest to regułą


@Trixie: a ty czytać potrafisz, weryfikować źródła? Gdzie ja napisałem, że "to jest regułą"? Wskaż moje kłamstwo, albo przeproś. Przyznaj się, że patrzyłeś na literki pasujące pod twoją tezę i na resztę nawet nie patrzałeś xD
  • Odpowiedz
@Back_Space: Już zaczynasz papugowanie, czyli już zaczynasz tracić psychę xD Miód na moje oczy.

Gdzie ja napisałem, że "to jest regułą"?

A, czyli już odwracasz kota ogonem, że jak powoływałeś się na źródło, to nie to miałeś na myśli xD Nie spodziewałem się niczego innego od patologicznego kłamcy, współczuję osobom, które ciebie wychowują. Ich też tak okłamujesz, kłamco? xD
  • Odpowiedz
@Trixie: Już zaczynasz oczernianie o papugowanie, czyli już zaczynasz tracić psychę xD Miód na moje oczy.

Tam jest wyraźnie napisane, że nie jest to regułą


A, czyli już odwracasz kota ogonem, że jak powoływałeś się na mój komentarz, to nie to miałeś na myśli xD Nie spodziewałem się niczego innego od patologicznego kłamcy, współczuję osobom, które ciebie wychowują. Ich też tak okłamujesz, kłamco? xD
  • Odpowiedz
Nie, za to popieram zmianę prawa, żeby nie było sytuacji, żeby chłopak co ma 15 lat nie szedł siedzieć za seks z dziewczyną, co ma 14 lat i 7 miesięcy.


Sąd powinien po prostu każdą sprawę rozpatrywać indywidualnie, żeby w takich przypadkach nie było więzienia, ale też z jednoznacznym potępieniem, bo z czasem pojawiło by się przyzwolenie na coraz niższy wiek
  • Odpowiedz