Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No, elo, dzwonię na Mirko żeby się pośmiać z Was.
Kiedyś dałem wpis o tym, że ludzie się nie myją i dawałem przykłady z mojego otoczenia.
Jednym z tych przykładów był koleś u mnie w robocie, od którego czuć było odór potu.
Zostałem zjechany za ten przykład, bo mircy mi pisali, że może ma jakieś problemy zdrowotne, może się poci dużo, może włos go w pupie swędzi.

No to dziś dokończę historyjkę tego gościa.
Robiłem akurat z nim i żalił się, że nie ma dziś u nas w pracy wody (robią jakiś remont i musieli odłączyć) i nie będzie mógł umyć rąk po pracy.
Ja do niego: a po co będziesz mył ręce jak i tak zawsze od ciebie czuć pot. Nie znasz takich wynalazków jak dezodorant, antyperspirant, perfum, woda toaletowa?

Na co on: nie używam takich gówien.

Koniec tematu. Możecie się rozejść i żyć dalej w swoim idealnym świecie, że ludzie się myją skutecznie. A, i nie zapomnijcie przelać pieniądze na kolejnego bezdomnego rekina #pdk.

#bekazwykopkow #bekazpodludzi #heheszki #patologiazmiasta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61434286942c94000b1dccca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
No, elo, dzwonię na Mirko żeby się ...

źródło: comment_16318291351F22F9veSvUi7vgwHleq3O.jpg

Pobierz
  • 2
AnonimowySzef: @benzyna_abstrakcyjna: I właśnie wszystko zepsułeś! Właśnie pokazałeś kretynowi, który taguje takimi hasłami, że jest DOKŁADNIE kimś takim, jak opisują jego tagi.

Teraz będziemy sie w nieskończoność bujać z jego wrodzoną frustracją i zaślepieniem, bo jedyne co potrafi to spłaszczać rzeczywistość i wypierać oczywiste fakty.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua