Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę drugie CV w życiu xD. Czy mając 2 lata "normalnego" doświadczenia w #korpo warto zostawić gównoroboty z czasów studenckich, żeby widać było aktywność już w tym okresie? Korepetycje (3 lata), barmaństwo (rok), data-entry we franczyzie rozpoznawalnej firmy (jedne wakacje), praca sezonowa za granicą (jedne wakacje), praktyki w poważnie brzmiącej placówce, w której de facto nic nie robiłem (miesiąc). Myślałem, żeby zostawić data entry i ew. korki i praktyki i wyrzucić je dopiero przy następnej zmianie pracy, żeby była więcej niż jedna pozycja w rubryczce "doświadczenie". Jaka jest najlepsza praktyka?
#pracbaza #korposwiat #cv

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61433912942c94000b1dccbb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@dyskutek2: przecież właśnie to napisałem geniuszu


@elperson: nieco toksycznie.

korki mi się kojarzą z kujonami


@elperson: kujonami? Czemu? Bo się dobrze uczą? Ktoś udziela korków, więc często traktuje swój przedmiot nawet jako hobby lub jest po prostu zdolny. Poświęcił czas na zdobycie wiedzy i teraz może z tego osiągać korzyści.

osobami, które ponad bezinteresowną pomoc stawiają korzyści majątkowe.


@elperson: jako korepetytor miałbym poświęcać swój wolny czas, aby tłumaczyć
NiebieskaRozowypasek: Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

zostaw to, co brzmi jak najbardziej zbliżone merytorycznir do tego czym się chcesz zajmować.

@adormidera: niestety żadna z tych gównoprac nie miała merytorycznego związku z tym co teraz robię, praktyki również. W sumie widzę, że w starym CV te praktyki też wyrzuciłem, bo wstyd by się było przyznać, że tam nic nie robiłem dosłownie xD.

#!$%@?łbym korki, a zostawił barmaństwo

ja bym powiedział, że korki