Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mircy,
zerwałem sobie jakieś pół roku temu i od jakiegoś miesiąca zacząłem spotykać z innymi dziewczynami. Trafiła się naprawdę fajna dziewczyna z którą się aktualnie spotykam. Nie jest to typowa relacja fwb ale łączy nas dużo wspólnego i możliwe, że kiedyś bym chciał z tą dziewczyną związek. No właśnie słowo kluczowe to "kiedyś". No ale teraz do sedna pytania.
Czy uważacie, że spanie z innymi dziewczynami kiedy spotyka się z kimś ale nie jest się jeszcze w związku jest moralnie dobre? Podświadomie czuje, że jednak robię coś złego. Z logicznego punktu widzenia jednak chyba nie ma żadnych przeciwskazań.

No i jeszcze drugie pytanko, które mnie w sumie nie dotyczy ale mojego najlepszego ziomka. Napiszę jednak w jednym wpisie bo podobna tematyka.
Woleliście być z dziewczyną tak
7/10, duży dystans do siebie, jedno lub dwa wspólne zainteresowania
czy
tak 5/10 (dziewczyna ma problem z lekką nadwagą ale zrzuciła jakieś 10kg więc leci w dobrym kierunku), ze starych zdjęć takie solidne 8-9/10 (jak była szczupła) ale dodatkowo jest ideałem z charakteru i zgrywają się 1:1

#zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61430bd7942c94000b1dcc73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: hmmmm ja tak robilem i no nie polecam. Chociaz ma to swoje plusy. A co sie tyczy twojego ziomka to zasada jest jedna. Jezeli miala nadwage i zrzuci to moze miec tendencje do nadwagi XD zazwyczaj nadwaga siedzi w psychice. Bardzooo czesto ludzie zajadaja stres lub nude. Osoboscie nie bralbym nawet pod uwage laski z nadwaga lub taka co miala albo ma tendencje.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli dziewczyna podchodzi do Ciebie poważnie i także zakłada, że pewnego dnia będziecie razem, to kiepsko, że chodzisz sobie na spotkania i sypiasz z innymi. Albo w tę, albo we w tę, sam widzisz, że czujesz dyskomfort postępując w ten sposób - najpewniej zdajesz sobie sprawę, że jest to wobec niej nie w porządku. Jakbym się o czymś takim dowiedziała na jej miejscu, mój entuzjazm raczej by opadł i siłą
@LemurChmur ale tak jak napisałam, jeśli dziewczyna podchodzi do niego poważnie i sama nie spotyka się z kilkoma na raz, to raczej nie ma mowy o byciu frajerem. Frajerstwo jest wtedy, jak dziewczyna się angażuje i relacja zmierza ku związkowi, a gość spotyka się równolegle z innymi robiąc sobie furtki. A tyle się gada o kobietach, że potrzebują się trzymać gałązek… xd

@KoninaBeZiomeczka a związek to jakaś magiczna bariera? Jeżeli oboje są
OP: @LemurChmur problem w tym, że ja nie chce być #!$%@? a przynajmniej staram się nie ranić innych. Problem nie jest w niej a we mnie. Chyba nie jestem gotowy jeszcze na związek, ze względu na to, że zawsze się angażuję a nie mam siły na takie coś.
@KoninaBeZiomeczka niby nie jestem aczkolwiek moralne to też nie jest XD

@dosprzet:
@kubelek_pandory
@addendum
@Cypselus
@Pucio-pucio_96

Nie no macie racje Panie i
ZauroczonaKaryna: @LemurChmur: i dlatego na rynku mayrymonialnym faceci zawsze przegrywają kierując się jakimś wydumanym honorem czy poczuciem uczciwości podczas gdy baby maja na to centralnie wysrane xd kierują się tylko doraźnym interesem, zawsze maja jakieś opcje zapasowe, graja na wiele frontów i to żadne karynska czy puszczalskie Julki piorunowe xd

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua