Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaką ścieżkę kariery wybrać - finanse (controlling/księgowość) czy medycyna? Jestem typem introwertyka, umysł ścisły, analityczny. Marzy mi się stabilna praca, z dobrym wynagrodzeniem (5-6k na rękę).

#kariera #studia #praca #finanse #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61423616942c94000b1dcb79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
ObitaKochanka: Lepiej medycyna, bo będziesz miał stabilną pracę tylko musisz wybrać odpowiednią specjalizację. Na medycynie przemęczysz się kilka lat, lecz później będziesz miał życie z góry. Lekarze tak specjalnie robią strajki, bo chcą jeszcze więcej wydoić hajsu :)

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak chcesz robić medycynę tylko dla stabilnej pracy, wynagrodzenia, itd., to gorąco odradzam, bo poziom syfu i absurdu z jakim trzeba się mierzyć na co dzień jest nie do przełknięcia dla kogoś, kto nie jest tym autentycznie zajarany

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dosyć rozbieżne kierunki wybrałeś. Jedyne co mogę doradzić to żeby nie patrzeć na pieniądze, a bardzie na to w jakim zawodzie się widzisz za x lat. Nawet jeśli teraz lekarze zarabiają dużo więcej w porównaniu do innych grup zawodowych to podejrzewam, że w kolejnych latach ten odstęp będzie malał. No i weź pod uwagę, że w controllingu/księgowości też jest już teraz dużo pracy i raczej będzie coraz więcej jako
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem z medycyny i w ogóle nie kojarzy mi się to ze stabilizacją xD Lepiej mieć umowę o pracę, pracować 8-16, potem wracać do domu i mieć spokój. W księgowości lub finansach będziesz mógł też pracować online i gdzieś wyjechać. W medycynie nie ma szans.
  • Odpowiedz