Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości, bo nie śledzę tej całej afery - Wardęga sapie się o jakieś prawa autorskie do jakiejś dupy, a sam kradł pomysły na pranki od Remiego ? Teraz szeryfuje internetom i zrzesza ludzi którzy za frajer będą pomagać mu w szeryfowaniu ?


@True_freedom: nie śledzę polskiego YT, ale pamiętam dość dobrze tego człowieka. Wydaje mi się, że jego gwiazda dawno już zgasła i próbuje jakoś utrzymać się na powierzchni
czyli jak #!$%@?ę wszystkie pranki Sylwestra i wrzucę je na swój kanał, to nie powinno być problemu ?


@True_freedom: jasne, że nie. Jak chcesz zastrzec pomysł?

Druga sprawa to widzę, że ty nie wiesz w czym jest problem. To ewentualnie osoba poszkodowana musi zgłosić sprawę o kradzież własności intelektualnej i ewentualnie sąd to rozstrzyga. Nawet jak Wardęga #!$%@?łby pomysł 1:1 to Remi musiałby sprawę zgłosić.

Druga sprawa bo jeszcze mylisz pojęcia.
@Kryspin013: ale ja mam w serdecznym poważaniu tą Wersow i nigdzie jej nie bronię, bo jest złodziejką. Tylko #!$%@? mnie hipokryta, który sam promował się na nie swoich pomysłach i teraz umoralnia świat, a banda idiotów jest jeszcze skłonna mu w tym pomóc. On tego na sto procent bezinteresownie nie robi, w porównaniu do tych murzynów internetu których najął. Dlatego beka z każdej osoby która dokłada do cyrku cegiełkę.
@True_freedom: mnie ciekawi jak ty funkcjonujesz w prawdziwym zyciu jak porownujesz kradziez loga do nagrywania prankow inspirowanych czyjas tworczoscia ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jakbys mial sie sapac do kazdego youtubera z top 10 obecnie, bo wszyscy biora pomysly 1:1 z amerykanskiego youtube. A inspirowanie sie to nie kradziez. Polecam obejrzec na yt jak prawnik zajmujacy sie wszystkim na temat praw autorskich tlumaczy w jaki sposob
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@D1STR0Y: @True_freedom no, ale gość ma rację i jest wyzywany od imbecyli? Napisał przecież, że ma w poważaniu Friza i spółkę i prawdę o Wardędze, a robicie fikołki z logiki. Jeden i drugi kradł własność intelektualną. Wardęga robi tylko dzięki takim ludziom, jak wy zasięgi, a za chwilę będzie sprzedawal reflinki na walki patostreamerów...
Wardęga tak naprawdę niczym się nie różni moralnie od Wersow, a dzieciaczki go bronią, bo mają trochę bardziej liberalne podejście do kradzieży. Hipokryzja i tyle. Imao kradnąc cudzy content (pranki, bluzy z dragon balla) jesteś jeszcze gorszy, bo tworzysz konkurencję dla strony kreatywnej. Nie, liberalne w prawo nie jest argumentem za tym, że można tak robić.

@True_freedom @Kryspin013 @nammah