Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci 1/32 Finału
Pojedynek 14 z 24

Jeśli czyta to jakiś Kaszub, albo osoba nienawidząca Kaszubów, niech napisze do mnie na priv, mam dla niej bojowe zadanie. A o wasze splunięcia w dzisiejszym pojedynku będą walczyć:

Fanatycy religijni- Ryszard Kapuściński w swojej książce "Imperium" napisał: "Światu grozą trzy plagi, trzy zarazy:
Pierwsza - to plaga nacjonalizmu.
Druga - to #moderacja
Trzecia - to plaga religijnego fundamentalizmu.
Te trzy plagi mają te samą cechę, wspólny mianownik - jest nim agresywna, wszechwładna, totalna irracjonalność.
Do umysłu porażonego jedną z tych plag nie sposób dotrzeć. W takiej głowie pali się święty stos, który tylko czeka na ofiary. Wszelka próba spokojnej rozmowy będzie mijać się z celem." O ile wiara większości ludzi nie ingeruje zbytnio w życie innych, to w każdej ze współczesnych Religi znajdą się fanatycy, którzy stanowią realne zagrożenie. Skrajni islamiści są gotowi oddać swoje życie w samobójczych atakach bombowych na niewiernych, aby w nagrodę w raju móc serduszkować 72 dziewice. Świadkowie Jehowy gotowi są poświęcić życie swojego dziecka, gdyż ich religia zabrania im dokonać transfuzji krwi. Skrajni Katolicy chcą od małego indoktrynować młode Julki cnotami niewieścimi oraz piętnować ludzi, którzy po prostu kochają inaczej #rozowepaski . O żydach i ich zamachu na WTC nawet nie będę wspominał. Tego kandydata podsumuję cytatem Érica-Emmanuela Schmitta: "Idiota, który wątpi, jest mniej niebezpieczny niż imbecyl, który wie. Wszyscy się mylą, zarówno geniusz, jak i umysłowo niedorozwinięty, i to nie błąd jest niebezpieczny, lecz fanatyzm kogoś, kto sądzi, że jest nieomylny."

Kibole– ludzie, którym babcie dziergają szaliki i kupują dresy. Koneserzy broni białej, w szczególności kijów bejsbolowych, a także tasaków i kastetów. Kibole w obecności policji wykazują niejednokrotnie inicjatywę społeczną - dokonują wymiany płytek chodnikowych (zgodnie z międzynarodowymi zasadami gry w dwa ognie) szybciej i skuteczniej niż etatowi fachowcy. Czyż to nie piękne jest mieć w życiu wartości, za które warto oddać życie? Dla nich taką wartością jest klub, którego fanami są z przypadku, bo urodzili się akurat w tej, a nie innej dzielnicy. Często na ich bluzach pojawiają się wypisane wartości takie jak "Bóg, honor, ojczyzna". W imię Boga większość z nich handluje prochami i siedzi w więzieniu. Honorowo spuszczają #!$%@? słabszym, albo jak mają przewagę liczebną, a wygwizdując hymny drużyn oponentów myślą, że czynią patriotyczny gest względem ojczyzny. W przeciwieństwie do wspaniałych kibiców siatkówki, którzy faktycznie dodają zawodnikom ducha walki, oni znają 3 przyśpiewki na krzyż, w tym ich największe szlagiery: "Strzelcie K***ą gola" i "sędzia Ch*j" Najbardziej zuchwali kibole tacy jak np. @Minieri zajmują się nielegalną dystrybucją golgifów.

A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika ()

O co chodzi w tym plebiscycie?


Dotychczasowe wyniki


#religia #bekazkatoli #islam #ateizm #zydzi #jehowi #pilkanozna #kibole #glupiewykopowezabawy #pytanie #ankieta
MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci 1/32 Finału
Pojedynek 14 z 24

Jeśli czyta to...

źródło: comment_1631785045vjKMC8RAyB7u1c5Utx65xm.jpg

Pobierz

Kogo bardziej nienawidzicie?

  • fanatyków religijnych 82.8% (338)
  • kiboli 17.2% (70)

Oddanych głosów: 408

  • 20
@DonTadeo: Są są, nawet sam prowadzący pochodzi z Podhala ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także o góralach potrafię sam dużo napisać, ale do Kaszubów czy Ślązaków nic nie mam, nie wiem jakie oni mają przywary i za co można ich nienawidzić. Dlatego szukam jakiegoś Kaszuba/Ślązaka, żeby pomógł mi z opisem, bo następny pojedynek to prawdopodobnie górale vs ślązacy/kaszubi
@MiszczJaskier: W jaki sposób doszedłeś do tego żeby nazwać mnie kibolem i opisać mnie jak typowego kretyna mnie zastanawia. Pokaż mi jakąkolwiek moją wypowiedź w stylu osobowości którą opisałeś, albo przeproś.