Wpis z mikrobloga

Stoję w kolejce od 7.00 by 2 dzień z rzędu spróbować (!) zapisać się do lekarza ogólnego. Wcześniej gdy dzwoniłam od rana przez godzinę powiedziano mi że trzeba było przyjść. Wczoraj byłam 7.40 - brak miejsc. Dzisiaj - taka sytuacja. Dodam że jest to miasto 60k i ma inne przychodnie #sluzbazdrowia #prl #zalesie
nothanks - Stoję w kolejce od 7.00 by 2 dzień z rzędu spróbować (!) zapisać się do le...

źródło: comment_1631769379Jv9ICYF7dJyUcTH9wMho6S.jpg

Pobierz
  • 154
@nothanks: Zawsze pierwszeństwo w obsłudze ma pacjent przy okienku więc nic dziwnego, że Ci powiedziano, że mogłaś przyjść osobiście, bo wtedy miałabyś większe szanse. Rejestratorka se z dupy nie wyczaruje wolnych numerków bez polecenia z góry. Jeżeli sprawa jest pilna to należy nie dyskutować z rejestratorką tylko iść do lekarza, powiedzieć o co chodzi i zapytać czy przyjmie Cię na końcu kolejki.
Dobrze, że jest prywatna służba zdrowia. Jak zawsze wolny rynek ratuje tyłki gdy parszywe lewackie i socjalistyczne partie próbują wprowadzać przymusowe składki zdrowotne i 'PUBLICZNĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA', która wygląda jak na obrazku i dorzucenie tam kolejnych miliardów guzik da.
NFZ nie da bo nie ma, kasa poszła na TVP i socjal+


@bruuh: Twoja obserwacja jest zła, bo 10 lat, 12 lat temu i 15 lat temu też były kolejki do lekarza, a kasa na TVP i 500+ nie szła. Żaden (nie)rząd od 30 lat nie dał rady naprawić służby zdrowia.

Problemem nie jest kasa idąca do służby zdrowa lub idąca gdzie indziej (zamiast do służby zdrowia). Bez względu na to
@nothanks @iminwykop O, pozdrawiam somsiadów z Rumunii ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tej przychodni zawsze trzeba stać sporo przed otwarciem rejestracji. Dodzwonić się nie można nigdy. Ojciec raz miał sytuację, że próbował w ciągu dnia się dodzwonić, nikt nie odbierał, więc poszedł na piechotę. Stanął przed okienkiem, wyciągnął telefon i zadzwonił - telefon po drugiej stronie dzwonił, i nikt go nie odbierał, aż ojciec zwrócił im uwagę xD