Wpis z mikrobloga

@Rudszy_132: ale wtedy jakoś więcej można bo człowiek ma wytłumaczenie. Cierpi, bo jest odrzucony społecznie i inny, ale chociaż może się zasłonić papierkiem od lekarza, a ja jestem przebadana na łeb przez czterech psychiatrów i nic mnie nie usprawiedliwia, bo jestem zdrowsza niż konie
@welin i co ja moge, może jesteś zbyt zdrowa i zbyt dokładnie widzisz te wszystkie rzeczy. A to że nie masz żadnej choroby to nie znaczy ze jakas trauma nie mogła odcisnąć piętna. Zdarza sie to zdrowym osobą, tak mysle..
@Rudszy_132: no wiem, są schematy różne niezbyt zdrowe gdzieś tam nabyte w toku socjalizacji, ale co ja zrobię, że mi ktoś wpisał #!$%@? adres zameldowania w gminie i ta sama osoba wydała mi dokumenty na adres dobry i szkoły też wydawały, a na przykład głosować nie mogę bo #!$%@? zły wisi w systemie i zarejestrować samochodu też nie, bo skarbówka ma jeszcze co innego, a pani w gminie za każdym razem
@welin: No najgorzej jak ostatnio po alko miałem chwilę szczerości jak mnie ktoś z rodzinki zapytał jak tam, a ja na 100% poważnie "Nie no zajebiście już jest, od miesiąca nie fantazjuję o śmierci". Dopiero po reakcji załapałem że to chyba nie na miejscu xD