Wpis z mikrobloga

Czasem myślę, że mogłabym mieć schizofrenię, zaburzenia osobowości, borderka albo chociaż depresję, bo to byłby jakiś powód tłumaczący czemu mnie spotykają same niesprawiedliwości w miejscach publicznych i jestem przeklęta w sprawach urzędowo-nfztowskich
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@welin nie wiek czy ci to pomoze pewnie nie ale ja tak sobie mowie ze c--j raz sie zyje (normikowe troche wiem) i że i tak mnie nie zabiją ani nawet nie pobiją i mówię prosto w ich mordy cos w stylu. Sluchaj no k---a lalala albo inne takie. Ale spoko nie uzywam tej super mocy tylko do niemiłych celów czesto jest komuś łatwiej pomóc w taki sposób itp
  • Odpowiedz
@Rudszy_132: a nie no, to ja zapominam, że jestem przeklęta i robię wszystko jak trzeba i zaraz znowu coś mnie sprowadza na ziemię, ale już jest lepiej bo kseruję każdy dokument i zaświadczenie, które składam w urzędach i każę podbijać pieczątkę z podpisem i datą, że przyjęli, więc w razie czego mam od lat na wszystko teczki i jak zaczynam rozkładać swoje dowody podczas jakichś wątpliwości to się panie w
  • Odpowiedz
@welin: Ale p---------e, aż mi się włos zjeżył
Zabierz sobie mojego bordera i depresję, błagam, weź sobie to g---o bo mi r---------a życie a ty tak bardzo tego pragniesz.
Przynajmniej będziesz mogła się przed mamą wytłumaczyć dlaczego ci się nie chce nóg myć
  • Odpowiedz