Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
#koronawirus #polska #bekazcovidian #bekazlewactwa #bekaznormictwa #szkola #przegryw ##!$%@? Maseczkowce mają w d0pie cierpienie przegrywów liczy się tylko dla nich oskariat. Mają w d0pie to, że z powodu moich problemów psychicznych przebywanie w szkole stacjonarnej powoduje u mnie chroniczne zmęczenie. Śpię po 5-6 godzin na dobę, mam duże problemy z zasypianiem. A codziennie muszę wstawać o 6 rano bo mieszkam na zadupiu wiejskim i nie mam innego dojazdu. Jestem psychicznie i fizycznie wyniszczony. Ale covidianie mają to głęboko w d0pie. W szkole musimy nosić maski, oczywiście prawie każdy "na nosacza" z nosem na wierzchu co nie jest problemem dla nauczycieli. Ale tylko ktoś zdejmie maskę to od razu kwik. Wszystko to dla "uniknięcia zdalnych". To prawdziwa twarz jest narodu. Pamiętaj przegrywie normictwa nie obchodzi twoje cierpienie.
Pobierz
źródło: comment_1631725773I84PWdU0YoJYYBgq1tSWiU.jpg
  • 35
@o__p: "wreszcie możecie wrócić do swoich klas" - jezu chryste. XXI wiek a większość edukatorów nadal z gwoździem w mózgu. Ci ludzie nie rozumieją, że ktoś jest introwertykiem i dla niego to nic przyjemnego, a ktoś jest ekstrawertykiem i się ucieszy. Oczywiście dla wszystkich odpowiedni jest też jeden system nauki: #!$%@? pod korek zadań domowych i sama klasa dostosowana do planu nauczyciela, a nie tego jak grupa się uczy.

"Wyjaśnijcie, że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@o__p: Wiesz. Cała oświata nie będzie się dostosować do twoich problemów i do twojej paczki spod tagu przegryw.

Mają w d0pie to, że z powodu moich problemów psychicznych przebywanie w szkole stacjonarnej powoduje u mnie chroniczne zmęczenie

Śpię po 5-6 godzin na dobę, mam duże problemy z zasypianiem. A codziennie muszę wstawać o 6 rano [...]


A co to kogo obchodzi? Masz być w budzie o tej i o tej godzinie