Wpis z mikrobloga

Nie odnosicie wrażenia ,że ta edycja Paradise 4 promuje złe wartości : obłudę fałsz zakłamanie szczucie gnębienie ? to już nie jest gra ,prym wiedzie Łajno Natka Darek Kędzierzawy... Jedyne ludzkie wartości empatii i współczucia pokazują Miłosz i Wiki Czy takie było przesłanie tej edycji ? Mogli tę Klaudię vel Łajno usunąć jakoś z programu dyplomatycznie w trakcie realizacji?atmosfera by się oczyściła i reszta by się inaczej zaczeła zachowywać Promowanie w mediach takich zachowań nie jest dobre a ocieplanie wizerunku programu Kisielem i Kisielową chyba już nie pomoże
#hotelparadise
  • 8
@login001: Czy ja wiem czy to promowanie, skąd produkcja miała wiedzieć jak będą się zachowywać uczestnicy? Zwyczajnie program pokazuje ludzkie zachowanie, a ono bywa negatywne i pozytywne. Wolałbyś słodko-pierdzące show gdzie wszystko jest dobre i cudowne? Jak wyrośniesz na takich „bajkach Disneya” to później dostaniesz mocno po dupie od rzeczywistości. Dobrze, że Hotel pokazuje jakich ludzi możemy spotkać w życiu i jak sobie z nimi radzić. Nie zawsze dobro wygrywa i
@rogata5000: Tym mnie właśnie kiedyś ktoś zachęcił do oglądania HP. Kombinowanie intrygi itp. A od dwóch edycji to jest to oglądanie jak ludzie utrzymują swoje pakty założone po pierwszym sparowaniu. A jak ktoś podejmie decyzje za głosem serca, albo nawet rozumu, ale zmieni pare na kogoś nowego to jest hejtowany.
@Opportunist: Jasne rozumiem ale takie jest życie Ale chodzi mi o to ,że świat idzie w kierunku równości ,zero nienawiści czy przemocy-wszelkie media to promują a tutaj moim zdaniem jest już przemoc ale psychiczna za sprawą uczestników np w kierunku Viki A ta czarnulka na początku uśmiechnieta radosna -teraz mało co nawet mówi Tak jak np w szkole -kogoś się nie lubi -znajdzie się grupa która się znęca-jest to nie do
@login001: Nie panikuj, nikt nikogo nie zepchnął z urwiska, może za bardzo przeżywasz i bierzesz na serio to co jest w telewizji? Promować można nawet kupę w sreberku ale każdy człowiek ma swój rozum i sam wyciąga wnioski, jak się raz nie przejedziesz to nie będziesz wiedzieć, że ci to szkodzi. Nie można narzucać czegoś takiego jak odpowiedzialność społeczna a tym bardziej coś takiego jak równość na świecie jest nie do
@Opportunist: zgadzam sie z tym w 100% - co z tego ze w tamtym sezonie pokazywali wielkie milosci ktore mialy przetrwac wszystko, przyjaznie, a zwiazki porozpadaly sie po kilku tygodniach (co do przyjazni to nie wiem jak to wyglada). Ludzie sa rozni i takie osoby jak Launo tez mozesz w zyciu spotkac. Najwyrazniej te konflikty z programu trwaja dalej wiec nie byla to rezyserka. Do tego takie zachowanie nie jest tak