Wpis z mikrobloga

Znajomemu #skradziono samochód we Włoszech, wczoraj był widziany na autostradzie na polskiej lawecie w kierunku Austrii/Słowenii czyli prawdopodobnie Polski. Proszę o wykopanie znaleziska dla zasięgu.
Przewidziana nagroda pieniężna dla znalazcy.

Model to Porsche 911 Carrera rocznik 1991

https://www.wykop.pl/link/6274197

Dla zasięgu wołam tagi #zlodzieje #kradziez #auto #csiwykop #motoryzacja #porsche #wlochy #wykopefekt
sign - Znajomemu #skradziono samochód we Włoszech, wczoraj był widziany na autostradz...

źródło: comment_1631691783T6QDGZi7zJcM579Co3oUsU.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tenbatonik: Gość za komuny był jakimś urzędnikiem windykacyjnym, a było tak że jak coś mu się spodobało to po prostu wbijał z buta i odbierał na mocy prawa w myśl zasady dajcie mi człowieka a ja znajdę paragraf
  • Odpowiedz
@tenbatonik: Cała rodzinka tam jest wesoła, ten warsztat w którym robią Porsche Patryka też ma swoje na sumieniu, ludzie zakładali mu pozwy zbiorowe o pieniądze a typ co chwile warsztat przepisuje na kogoś i oficjalnie nic nie ma, komornik odbija się od bramy
  • Odpowiedz
@Kroledyp: o tym to nie słyszałem, ale faktycznie po sprawdzeniu w krsie spółka zarejestrowana od października 2020 roku ^^ z kapitałem 5000zł. Jak na spółkę z "renomowaną" marką, która robi dla Rols Royce'a oryginalne samochody zabytkowe to aż dziwne. Chyba, że aż tak ucieka chłop od opodatkowania, że takie wałki kręci ze spółkami. 15 % udziałów ma ten grafik/projektant Bartek, 85% pewnie żona. Zakładali pozwy zbiorowe o pieniądze tzn. brał
  • Odpowiedz
Zakładali pozwy zbiorowe o pieniądze tzn. brał kasę i nie robił samochodów czy jak?


@tenbatonik: Dokładnie tak, był kiedyś tutaj wątek na wykopie ale już nie znajdę, pobrali wielkie zaliczki na poważne prace i nie zrobiono nic, ponoć jedno auto na placu zdążyło się zamienić w rdzawy pył
  • Odpowiedz
@tenbatonik: Nie pamiętam już dokładnie to było kilka lat do tyłu, pamiętam że afera była dość gruba i w grę właśnie wchodziły zmiany właścicieli i a typ w sądzie udawał biedaka
  • Odpowiedz
@tenbatonik: nakradł fajnych samochodów, i co? I nic. Całkiem spoko kolekcja zgniła bądź została rozkradziona. Już lepiej, jakby zostały u właścicieli.
  • Odpowiedz
nie wiem dlaczego, ale umysł spłatał mi figla i przeczytałem "do Austrii/Słowenii przez Polskę"


@bartton: mi tak samo, chyba po prostu składnia taka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Widziałem dzisiaj takie, albo bardzo podobne Porsche na autostradzie A3 koło Kolonii. Porsche bez tablic stało na lawecie. Laweta to nowe czerwone Iveco daily na polskich tablicach rejestracyjnych (początek WP) z przyczepą. Porsche na lawecie i dwa "współczesne" auta na przyczepie. Stał na światłach awaryjnych na pasie awaryjnym. Może kręcił pauzę (tacho) bo był tam spory korek albo czekał na pomoc. Głowy nie dam że to te same bo nie znam się
  • Odpowiedz
  • 0
@twojamatka: dzięki. Kojarzysz może jakie były te dwa inne auta? Czy Porsche na pewno było starsze i w kolorze białym?
Szkoda ze tylko WP z rejestracji...
  • Odpowiedz