Wpis z mikrobloga

@dubstract: @EvineX: dzięki wielkie panowie. Wiem że produkty Apple trzymają swoje ceny. Czy seria 12 potanieje jakoś widocznie przy premierze 13 czy nie ma co się napalać? Wiem że wciąż przecieki i wróżenie z fusów ale gdybyście mogli to wybralibyście starsza serię czy czekali właśnie na zakup 13?
  • Odpowiedz
  • 0
@mikau: Generalnie to powinien trochę stanieć po konferencji ale nie będzie to jakiś znaczny spadek, ja bym raczej czekał na 13 - sam zmieniam w tym roku z 11 Pro Max na 13 Pro Max, głównie ze względu na ekran 120Hz no i 5G
  • Odpowiedz
@EvineX: @mikau: Poprzednie edycje potanieją myślę max. 400 złotych.

Ja kupuję 13 Pro głównie dlatego, że mam już X od premiery. Telefon sobie świetnie radzi, jednak brakuje mi dodatkowej karty SIM (mam nr prywatny i dla DG, chciałbym ograniczyć się do jednego telefonu), lepszego aparatu, a bardzo kuszące będą takie cechy jak nowy ekran 120hz, lidar, aod itd. Swojego iksa pewnie na początku października sprzedaję za około tysiaka
  • Odpowiedz
  • 1
@dubstract: Dla mnie perfekcyjny, a 13 Pro Max jeszcze troszkę większa jest od mojego. Dużo pracuje na telefonie (chociaż w domu głównie iPad, ale w drodze na telefonie pracuje) także dla mnie jedyna możliwa opcja właściwie
  • Odpowiedz
Jak zwykle zaczyna się #!$%@?, co roku to samo, Androidziarze się zlatują i hehe beke, hehe gówno, hehe ja mam 400 gb ramu za 1000 zł. Apple jest jakie jest, z cenami akcesoriów np. rozwalają system. Mimo wszystko produkty robią dobre, a Iphone bije na głowę Adroida, już tyle moich znajomych #!$%@?ło to samo, w końcu spróbowali a jak pytałem jak oceniają, to wstydzili się przyznać jaki jest to zajebisty sprzęt. Zamknięty
  • Odpowiedz
@sowiq: Chwila za granicą kilkanaście filmów 4k 60 fps i masz zapchane i 250 GB. 128 GB to minimum. Do tego chmura to chmura - często chce mieć dostęp do zdjęć od razu i gdziekolwiek - mam na telefonie 60 GB zdjęć i drugie tyle w chmurze których nie potrzebuje od razu. Aplikacje itd to pewnie max 10 GB.
Więc 128 to minimum.
  • Odpowiedz