Wpis z mikrobloga

w jakim celu ja tak trzymasz? pytam bez złośliwości


@tozalezyogunie: wygoda :) nie muszę się martwić o brak zasięgu czy słabe połączenia. Dla mnie to dość normalne, od lat słuchałem muzyki przez odtwarzacze mp3 (Creative MuVo czy Sansa Clip) więc telefon dla mnie jest kolejnym wariantem odtwarzacza. A, zapomniałem dodać, że również mam setki godzin różnych podcastów w wersji offline, skromne 17 GB.
  • Odpowiedz
@zajoncpoziomka: No, tylko pamięci łatwo nie da się rozbudować potem, bo karty są za wolne jak nawet telefon ma w ogóle na nie wejście, a koszt pamięci jest realnie NISKI dlatego nie powinno się dawać 64 kiedy za dodatkowe 5 dolców można dać 128 i dopiero powyżej tego dawać dodatkową opłątę od luksusu.
  • Odpowiedz
Chwila za granicą kilkanaście filmów 4k 60 fps i masz zapchane i 250 GB.


@Loloman: Wy te wszystkie filmy potem oglądacie chociaż raz? ;)

128 GB to minimum


@Loloman: po to powstały różne opcje, żeby każdy mógł wziąć to, co jest mu niezbędne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sowiq: To czemu nie ma opcji 16 GB/32 GB, innych procesorów, ogólnie czegokolwiek prócz kolorków, 4 rodzajów telefonu (niekonfiguralnych) i pamięci? Więc ten argument jest słaby. Mogą dawać 128, ale akurat w cyckaniu hajsu od wyznawców Apple jest mistrzem i dalej Samsung nie potrafi ich dogonić w tym ;)
  • Odpowiedz
@rqs9: https://themacindex.com/

@zooshi - Zgadzam się co do tego, że podatki są niezbędne do funkcjonowania państwa. Natomiast mimo ich notorycznego zwiększania, nie ma to przełożenia na realne życie, bo pieniądze te są "przejadane" i marnowane - przykłady 500+ (nie zwiększyło dzietności - w Izraelu stosuje się regresywny podatek dochodowy), Ostrołęka C, ORP Gawron, mamy jedne z najdroższych autostrad na świecie jak dobrze pamiętam (cena 1km odpowiada 1km drogi w
RonaldReaganPL - @rqs9: https://themacindex.com/

@zooshi - Zgadzam się co do tego,...

źródło: comment_1631628779M0lBf2ocxpmu95VD3QHKCV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To czemu nie ma opcji 16 GB/32 GB, innych procesorów, ogólnie czegokolwiek prócz kolorków, 4 rodzajów telefonu (niekonfiguralnych) i pamięci?


@Loloman: ja uważam, że potrzebuję bardzo mało pamięci w telefonie, ale nawet dla mnie 16/32 GB byłoby za mało. Widocznie jakaś mądra głowa z marketingu stwierdziła, że popyt będzie zbyt słaby.
Jeśli chodzi o brak wyboru procesorów, to IMO właśnie dzięki temu mogą zoptymalizować iOS, bo nie muszą się przejmować kompatybilnością z różnym sprzętem.

akurat w cyckaniu hajsu od wyznawców Apple jest mistrzem i dalej Samsung nie potrafi ich dogonić w
  • Odpowiedz
@sowiq: Nie napisałem że każdy jest wyznawcem apple. Tylko że apple wykorzystuje wyznawców i cycka od nich kasę. A wyznawców jest pełno u nich...
No tak - optymalizacja itp. czyli nigdy i nigdzie nie chodziło o możliwość wyboru! WIęc po co dawać ten argument? :) Zawsze i wszędzie chodziło apple o kasę. 64 GB to na tyle mało że sporo osób chce więcej, ale nie na tyle by jeszcze uznać
  • Odpowiedz