Wpis z mikrobloga

Zawsze i wszędzie chodziło apple o kasę. 64 GB to na tyle mało że sporo osób chce więcej,


@Loloman: nie jestem w temacie, więc sprawdziłem na szybko. Wychodzi na to, że w nowych Samsungach też nie ma slotu na karty pamięci, a przy S21 różnica pomiędzy 128 GB a 256 GB jest bardzo podobna jak w przypadku iPhone 12. Samsung: 3899 / 4099 vs. iPhone: 4199 / 4599.

Więc w
  • Odpowiedz
@sowiq: Slot na kartę to pisałem - inna całkiem sprawa. Pamięci wbudowane są pewnie o 2 rzędy wielkości szybsze.
Tak czy siak Iphone - 100 dolców za ciut szybszą pamięć, w Samsungu jest to 50 dolców jeśli dobrze pamiętam (patrzę na ceny premierowe i nie w polsce tylko światowe)
\Więc apple bierze 2 razy tyle - to kosmiczna różnica jednak :)
  • Odpowiedz
Więc apple bierze 2 razy tyle


@Loloman: ale to "2 razy tyle" przekłada się na niecałe 5% ceny telefonu.

Nie chodzi mi o obronę Apple, bo tak jak pisałem - ich sprzęt jest bardzo drogi. Ale pisanie, że Samsung jest jakoś wybitnie lepszy/tańszy, to trochę kolorowanie rzeczywistości. Może kiedyś rzeczywiście tak było, ale jak widać całkiem szybko się to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3gion: a to akurat prawda. Niedoceniony iphone 12 mini, a to akurat ich najlepszy produkt. Za to iphone se 2 to był żart i każdy kto go kupić został ostro wydymany, staroći i tragedia w jednym. Ale kto kupił to niestety został z tym gównem a 12.mini nie kupił i stąd słaba sprzedaż tego telefonu. Szkoda że inni nie robią kompaktowych pół flagowców
  • Odpowiedz
@axelrodi: Ja mam IP11 128gb i co chwile mi brakuje miejsca. Aplikacji nie mam za wiele ale robię duzo zdjęć a każda sekunda wideo w 4k60 wazy baaardzo duzo. Lubię mieć full size zdjęcia i filmy na urządzeniu i co kilka miesięcy robię backup oryginałów a w Google photos i tak mam zdjęcia z 10 lat do tylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw iPhone każda edycje
  • Odpowiedz