Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EvineX: jak kolejny ajfon nie będzie mieć kamery pod ekranem i dalej będzie ten duży notch to wstyd hańba i nie wracajcie do domu
Ja sobie używam 64gb i nie rozumiem dlaczego niektórzy się śmieją z tego. Jedyne co mi zabiera miejsce w tel to chyba aplikacje bo zdjecia trzymane w chmurze, muzyka to spotify czy tam yt music i elo
Mam chyba jeszcze 30gb wolnego miejsca
@RonaldReaganPL: antyludzkie podatki bo chcesz sobie nowy telefon kupić? XD

A potem płacz, że państwo nie działa, nauczycieli, lekarzy i pielęgniarek brak.


@zooshi: Bardzo ładnie zostałeś wytresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak szczerze uważasz, że dzięki tym wyższym podatkom w cenie telefonu służba zdrowia działa tu w Polsce lepiej niż w m.in. Japonii, Norwegii, Kanadzie, Korei?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EvineX: głupie pytanie: gdzie i kiedy można kupić sprzęt z tej dzisiejszej premiery? W życiu nie kupowałem nic z apple. Chcę kupić iPada, ale się wstrzymałem, bo podobno nowy model mają ogłosić teraz. Domyślam się, że zanim trafi do Mediaexpert czy innego RTV AGD trochę potrwa.
@zooshi: Nie ma takich pieniędzy których ten rząd nie #!$%@?. Wybory kopertowe, 500plusy, 13stki, budowanie kominów które potem się rozbiera, szwalnie maseczek, pilnowanie łąki zwanej CPK z 40k pensją, kasa na szczujnie w tv, rodziny i krewni bez wykształcenia i doświadczenia w spółkach, remonty prywatnych willi z kasy państwowej itd. itp.
@psylo: nie, przeciwnie, uważam, że mamy niskie podatki. Szczególnie dla firm, korporacji. Osoby na JDG płacą niższą stawkę podatku niż ja na UoP, więc jak oni trafiają do szpitala np. po wypadku, to ja dotuję ich leczenie. Więc nie, państwo nie działa, bo nie ma pieniędzy, a nie że ma ich za dużo.
@EvineX: bralem rok temu w usa, grudzien 2020 12pro128gb, roznica w cenie jakies 1400pln jesli chodzi o polske. Ale jestem bardziej ciekaw nowego designu macbookow i airwatchy ( celuje ze bedzie podobny do ajfonowych, ceglasto bardzo co mi sie wlasnie podoba) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze to Apple wrzucało nowości

Taki always on display to miały lumie lata temu


@Matiko1: Apple już od dawna nie jest tym który wprowadza rzeczy jako pierwszy ale zazwyczaj robią to dobrze. Nigdzie indziej FaceID nie działa tak dobrze.