Wpis z mikrobloga

Mireczki, renklody. Jest sprawa. Praca szuka człowieka!
Mam nadzieję, że nie zjecie mnie za wrzucanie tutaj ogłoszenia, ale pomyślałam, że może komuś się przyda.

W PC Format szukamy nowej osoby do powiększenia naszej ekipy redakcyjnej!
Jeżeli siedzisz po uszy w tematyce branży IT, nowych technologii i interesuje Cię stanowisko redaktora/redaktorki/newsmana/newsmanki, to jesteś w dobrym miejscu!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym dynamicz… Żarty na bok.
PC Format to przede wszystkim marka istniejąca od 2000 roku, którą opiekuje się mała i zgrana ekipa, dzieląca wspólne zainteresowania. Nowe technologie, IT, publicystyka związana z pecetami i wszelkie nowinki na rynku to zdecydowanie nasz konik. Lubimy czasem powspominać stare dzieje, czy to pierwszy komputer, czy to pierwszy wirus. Ale, żeby nie było – zdarza nam się bujać w obłokach pisząc o telefonach w kosmosie, a gdy zejdziemy na ziemię, wpadnie też jakiś tekst o ikonach w branży, grach wideo i nowych wydarzeniach z naszego światka.

Czym się będziesz zajmować?
Publikowaniem ciekawych, angażujących newsów w serwisie www.pcformat.pl
Przekopywaniem czeluści internetów i wyszukiwaniem informacji
Śledzeniem bieżących wydarzeń dotyczących szerokopojętego IT/nowych technologii

Czego oczekujemy?
Branża IT i nowe technologie są Ci znane jak Twoja własna kieszeń
Sprawności, kreatywności w pisaniu
Doskonałej znajomości języka polskiego
Znajomość języka angielskiego (inne mile widziane)
Presja czasu nie wywołuje u Ciebie paraliżu
OGROMNY bonus stanowiłaby umiejętność poruszania się w systemach CMS i znajomość zasad SEO

Z naszej strony możesz liczyć na:
Elastyczną formę współpracy (umowa o dzieło, b2b)
Możliwość pracy w wiodącym tytule na rynku
Możliwość realizowania swoich pomysłów, które na pewno przyczynią się do Twojego rozwoju
Pracę zdalną, a jeśli lubisz pracę stacjonarną – dysponujemy klimatycznym biurem we Wrocławiu
Nieformalną atmosferę w pracy, żarty (z zachowaniem dobrego smaku) są u nas zawsze mile widziane :)


Chcesz?
Pisz do nas na: praca@pcformat.pl

#pracbaza #praca #ofertapracy #pcformat
  • 7
  • Odpowiedz