Wpis z mikrobloga

Poszukuję wkrętarki i wyrzynarki do paneli, remont będę robć, a kompletnie nie mam narzędzi.
Myślałem nad tym sprzętem z Lidla, ponoć solidne jak na swoją cenę, a nie chcę wydawać miliona monet, jak to ma mi służyć tylko do remontu, czy w przyszłości do poskręcania krzesła czy czegoś takiego.

Nie wiem tylko jaki model wybrać, także jak będziecie coś polecać, to weźcie też pod uwagę fakt, że nie mam żadnych bitów. Jeśli w zestawie z narzędziem nie ma akumulatorów i ładowarek, to również proszę o polecenie pasujących, nie posiadam nic z tego typu rzeczy.

#elektronarzedzia #remont #remontujzwykopem #budujzwykopem #narzedzia trochę #majsterkowanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lookazz: ja posiadam wkrętarkę i wyrzynarkę Yato. Do obu pasuje ten sam akumulator. Jako że mało robię to mam tylko jeden i sobie przekładam.

Jeżeli chodzi o nożyki do wyrzynarki to polecam jakieś lepsze: ja mam Boscha. Panele są naprawdę twarde i nożyki które miałem razem z wyrzynarka były tępe. Te Boscha dają radę.
  • Odpowiedz
@ksiak: dzięki, takie rady są bezcenne dla kompletnego laika. Jak ostatnio kładłem panele to przycinałem właśnie wyrzynarką, stąd też nawet do głowy mi nie przyszło poszukać czegoś innego.
@Harry_Callahan: dzięki, a znasz może konkretne modele jakie kupiłeś? Ile mniej więcej kosztowały?
  • Odpowiedz
@Lookazz: pilarka lepsza tak jak @ksiak: napisał ale i tak przy panelach bez wyrzynarki w pewnych miejscach się nie obejdzie, tym bardziej, jeżeli układasz do istniejących już ościeżnic. Także ja bym radził jednak iść w wyrzynarkę
  • Odpowiedz
@Lookazz: Kupuj parkside i nawet nie nie zastanawiaj. Wyzynarka normalnie na prąd, zrobiła 3 mieszkania (panele itp) plus dużo cięcia osb - ma 3 lata a śmiga jak nowa. Wkrętarka ta 20V za 160-180 zł - lekka, mocna, aku trzyma absurdalnie długo. I na wszytsko 3 lata gwarancji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lookazz: Parkside są w porządku, mam kilka różnych narzędzi i jestem zadowolony. Do cięcia paneli najbardziej przyda ci się wyrzynarka. Do precyzyjnych cięć najlepsza będzie piła oscylacyjna.
  • Odpowiedz